Sparekurven
Tilbud nær Ballerup · skift sted

Føtex tilbud i Ballerup

Alle 600 tilbud hos Føtex denne uge og 11 butikker i Ballerup, nærmeste 0,7 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

600
tilbud
10
kategorier
11
butikker
0,7 km
til nærmeste

Drikkevarer

Coca-Cola sodavand 1,5 liter fl. Flere varianter. Ekskl. embl. Pr. liter 6,67
6,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
10 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 24-pak (24x33cl)
9,47 kr pr. liter
Normalpris
75 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 24-pak (24x33cl)
9,47 kr pr. liter
Normalpris
75 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
13,69 kr pr. liter
Normalpris
20,53 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
13,69 kr pr. liter
Normalpris
20,53 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 1,5L flaske
14,33 kr pr. liter
Normalpris
21,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 1,5L flaske
14,33 kr pr. liter
Normalpris
21,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 1,5L flaske
14,33 kr pr. liter
Normalpris
21,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 1,5L flaske
14,33 kr pr. liter
Normalpris
21,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 20-pak flasker (20x33cl)
16,66 kr pr. liter
Normalpris
109,95 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 20-pak flasker (20x33cl)
16,66 kr pr. liter
Normalpris
109,95 kr
God Morgen juice 850 ml. Flere varianter. Ekskl. embl.
18,82 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
16 kr
Cocio 60 cl. fl. Flere varianter. Pr. liter 20,-
20,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl dåse
21,97 kr pr. liter
Normalpris
7,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 6-pak dåser (6x33cl)
21,97 kr pr. liter
Normalpris
43,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 6-pak dåser (6x33cl)
21,97 kr pr. liter
Normalpris
43,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 50cl flaske — 2 for 28
28,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
28 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 50cl flaske — 2 for 28
28,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
28 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 50cl flaske — 2 for 28
28,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
28 kr
Valslille juice, lemonade eller smoothie 850 ml. Flere varianter. Ekskl. emball.
29,41 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
25 kr
Star, Ernst Ludwig eller Uno Grande Bag-in-Box 3 liter. USA, Tyskland eller Italien. Rødvin, hvidvin eller rosé.
33,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 10 kr
99 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl flaske
37,12 kr pr. liter
Normalpris
12,25 kr
Gran Maestro Rosso Appassimento eller Chateau Tanunda 75 cl. Italien eller Australien. Rødvin eller hvidvin. Pr. liter 66,67
66,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
50 kr
Brachetto Nivasco 75 cl. Italien. Rødvin.
73,33 kr pr. liter
Gælder til torsdag
55 kr
Perelada Cava eller Barefoot 75 cl. Spanien eller USA. Hvidvin, rosé eller mousserende. Pr. liter 78,67
78,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59 kr
Il Capolavoro Appassimento, Kung Fu Girl eller Francois Martenot Bag-in-Box 1,5-3 liter. Italien, USA eller Frankrig. Rødvin eller hvidvin.
92,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
139 kr
Chateau Lamothe-Cissac Haut Medoc eller Francois Martenot Petit Chablis 75 cl. Frankrig. Rødvin eller hvidvin. Pr. liter 118,67
118,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
89 kr
Francois Martenot Petit Chablis 75 cl. Frankrig. Hvidvin.
132,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
99 kr
Faustino 1 eller Helfrich Grand Cru Stienklotz 75 cl. Spanien eller Frankrig. Rødvin eller hvidvin. Pr. liter 132
132,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
99 kr
Buttery Blanc Chardonnay, Cab'tivity Cabernet Sauvignon, Sincere Red Pinot Noir eller Habla Del Silencio 75 cl. USA eller Spanien. Rødvin eller hvidvin. Pr. liter 132,-
132,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
99 kr
Moët & Chandon Nectar eller Brut 75 cl. Frankrig. Champagne.
398,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
299 kr
Semper drikke-smoothie, grød eller smoothie pose 90-120 g/200 ml. Flere varianter.
83,33 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
10 kr
Italiensk vin Normalpris 79,-
47,40 kr pr. stk
Gælder til torsdag
47,40 kr
Italiensk vin Normalpris 82,92
49,75 kr pr. stk
Gælder til torsdag
49,75 kr
Sæby makrel i tomat eller Glyngøre tun 4-pak 500 g filet eller findelt makrel, 420 g tun i vand eller olie. Pr. kg max. 130,95
27,50 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
55 kr
Italiensk vin Normalpris 109,-
65,40 kr pr. stk
Gælder til torsdag
65,40 kr
Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand 24x33 cl. eller fl. Gælder kun lukkede forpakninger. Ekskl. embl.
Gælder til torsdag
Prisen faldt 24 kr
75 kr
Champagne moussekage
109,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
109 kr

Føtexs 11 butikker i Ballerup

Mere fra Føtex og Ballerup

Føtex i nabobyerne

Varer med egen side hos Føtex