Sparekurven
Tilbud nær Slagelse · skift sted

Tilbud i Slagelse

8 kæder, 2.760 tilbud denne uge inden for 10 km.

2.760
tilbud
8
kæder
25
butikker

Ugens billigste i Slagelse

Netto
Pepsi Max eller Faxe Kondi sodavand 24 x 33 cl. + pant.
4,68 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
89 kr
Coop 365discount
Coop lammefjordskartofler fra Strandlust Danmark, kl. I. 1,5 kg.
9,33 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Lidl
MADVÆRKET Frugtyoghurt 0,1-3,1 % fedt. 1 kg.
10,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
10 kr
Lidl
Danske kartofler Klasse 1. 4 kg
4,50 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
18 kr
Føtex
Carlsberg eller Tuborg alkoholfri øl 6x33 cl. ds. Flere varianter.
2,02 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 7 kr
24 kr
Dagli'Brugsen
Coop nødder 100-350 g
34,29 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
Netto
Merrild eller Gevalia original formalet kaffe 3-pak 1,2 kg.
35,83 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
129 kr
Bilka
100 servietter 33 x 33 cm
0,06 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
6 kr
Lidl
Vådservietter 100 stk.
0,10 kr pr. stk
Gælder til lørdag
9,95 kr
Netto
Whiskas menuboks 12-pak eller tørkost 800-1020 g.
4,69 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
45 kr

Ugens største prisfald

  1. Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand 24x33 cl. eller fl. Gælder kun lukkede forpakninger. Ekskl. embl. – Føtex
    Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand 24x33 cl. eller fl. Gælder kun lukkede forpakninger. Ekskl. embl.
    Føtex
    75 kr
    99 kr
    −24 kr
  2. Carlsberg eller Tuborg alkoholfri øl 6x33 cl. ds. Flere varianter. – Føtex
    Carlsberg eller Tuborg alkoholfri øl 6x33 cl. ds. Flere varianter.
    Føtex
    24 kr
    31 kr
    −7 kr
  3. Kyllingestrimler 2,5 kg – Føtex
    Kyllingestrimler 2,5 kg
    Føtex
    129 kr
    135 kr
    −6 kr
  4. Illustration: kartofler
    Økologiske danske kartofler 1 kg.
    Føtex
    12 kr
    17 kr
    −5 kr
  5. Fransk majskylling 1,1 kg – Føtex
    Fransk majskylling 1,1 kg
    Føtex
    65 kr
    69 kr
    −4 kr

Kæder i Slagelse

Netto8 butikker · nærmeste 0,2 kmFøtex1 butik · nærmeste 0,4 kmMin Købmand2 butikker · nærmeste 0,5 kmCoop 365discount2 butikker · nærmeste 1 kmLidl3 butikker · nærmeste 1,1 kmRema 10005 butikker · nærmeste 1,1 kmBilka1 butik · nærmeste 1,3 kmDagli'Brugsen3 butikker · nærmeste 7,4 km

Nabobyer

Kategorier