Sparekurven
Tilbud nær Frederiksberg · skift sted

SuperBrugsen tilbud i Frederiksberg

Alle 484 tilbud hos SuperBrugsen denne uge og 27 butikker i Frederiksberg, nærmeste 0,4 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

484
tilbud
10
kategorier
27
butikker
0,4 km
til nærmeste

Drikkevarer

Rynkeby blandet saft eller Rigtig Lemonade Flere varianter. 85-100 cl. Færdigblandet drik 5 liter. Literpris 21,18. Pris pr. liter færdigblandet drik 3,60 + pant. 1 flaske/stk.
3,60 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
18 kr
Coca-Cola eller Fanta 24 x 33 cl. Literpris 12,50 + pant. Frit valg. 1 pakke. Begrænset parti.
5,21 kr pr. liter
Gælder til torsdag
99 kr
Blue Keld eller Xtra! saft Flere varianter. 1 liter. Færdigblandet drik 12 liter. Literpris 7,00. Pris pr. liter færdigblandet drik 0,58 + pant. 1 flaske.
7,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
7 kr
Whirl Domination eller Snuble Juice 6 x 33 cl. Literpris 44,95 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
7,49 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Faxe Kondi eller Pepsi Max Flere varianter. 24 x 33 cl.
9,97 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 20 kr
79 kr
Faxe Kondi eller Pepsi Max Flere varianter. 150 cl. Literpris 12,67 + pant. Frit valg. 1 flaske.
12,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
19 kr
Faxe Kondi eller Pepsi Max Flere varianter. 150 cl. Literpris 12,67 + pant. 1 flaske.
12,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
19 kr
Coca-Cola, Monster, Somersby eller Tuborg øl 24 x 25 cl./8 x 50 cl./12 x 33 cl. Literpris maks. 19,95 + pant. 1 flaske/dåse.
13,17 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
79 kr
Økologisk God Morgen juice 850 ml. Literpris 23,53 + pant. Frit valg. 1 flaske.
23,53 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
20 kr
Monster Energy Flere varianter. 50 cl. Literpris 28,00 + pant. Frit valg. 1 dåse.
28,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Whirl Domination eller Snuble Juice 6 x 33 cl. Literpris 44,95 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
44,95 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Irma rødvin eller hvidvin i boks Languedoc, Frankrig. 2,25 liter. Literpris 52,89. 1 boks
52,89 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119 kr
Irma rødvin eller hvidvin i boks 2,25 liter. Literpris 52,89. 1 boks
52,89 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119 kr
Cune Roble eller Cava Recoda Ribera del Duero eller Penedes, Spanien. 75 cl. Literpris 78,67.
78,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59 kr
Royal Classic eller Pilsner, Faxe Kondi Booster, Pepsi Max eller Faxe Kondi Sælges i hele forpakninger. 8 x 50 cl./ 20 x 33 cl. Literpris maks. 20,00 + pant. Frit valg. 1 pakke.
200,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
80 kr
Joseph Perrier Brut eller Demi-Sec Champagne, Frankrig. 75 cl. Literpris 318,67.
318,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
239 kr
Joseph Perrier Brut eller Demi-Sec Champagne, Frankrig. 75 cl. Literpris 318,67.
318,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
239 kr

SuperBrugsens 27 butikker i Frederiksberg

SuperBrugsen FinsensvejFinsensvej 14B, 2000 Frederiksberg0,4 kmSuperBrugsen GodthåbsvejGodthåbsvej 207, 2720 Vanløse1,7 kmSuperBrugsen MatthæusgadeMatthæusgade 50, 1666 København V1,8 kmSuperBrugsen CodanhusGammel Kongevej 64, 1850 Frederiksberg C2 kmSuperBrugsen NørrebrogadeNørrebrogade 53 B, 2200 København N2,3 kmSuperBrugsen HalmtorvetHalmtorvet 25, 1700 København V2,4 kmSuperBrugsen ÅlekistevejÅlekistevej 75, 2720 Vanløse2,5 kmSuperBrugsen FrederiksborggadeFrederiksborggade 34 - 36, 1360 København K2,9 kmSuperBrugsen Brønshøj TorvFrederikssundsvej 175, 2700 Brønshøj3,2 kmSuperBrugsen HammelstrupvejStubmøllevej, 2450 København Sv3,5 kmSuperBrugsen Islands BryggeNjalsgade 27, 2300 København S3,9 kmSuperBrugsen BorgergadeBorgergade, 1300 København KÅben til 21:454 kmSuperBrugsen Østerport StOslo Plads 2, Østerport St, 2100 København Ø4,3 kmSuperBrugsen ØsterbroNordre Frihavnsgade 24, 2100 København Ø4,3 kmSuperBrugsen Chr Havns TorvChristianshavns Torv 2, 1410 København K4,3 kmSuperBrugsen SvanemøllenØsterbrogade 135, 2100 København Ø5 kmSuperBrugsen Amager CenterReberbanegade 3, 2300 København S5,3 kmSuperBrugsen BrostykkevejKetilstorp Alle 1, 2650 Hvidovre5,5 kmSuperBrugsen Søborg HovedgadeSøborg Hovedgade 70, 2860 Søborg6,1 kmSuperBrugsen HellerupStrandvejen 169A, 2900 Hellerup6,8 kmSuperBrugsen AmagerbrogadeAmagerbrogade 266, 2300 København S7,1 kmSuperBrugsen Tårnby TorvTårnby Torv 3, 2770 Kastrup7,2 kmSuperBrugsen Gentofte BymidteBaunegårdsvej 7 F, 2820 Gentofte7,6 kmSuperBrugsen VangedeVangede Bygade 61, 2820 Gentofte7,9 kmSuperBrugsen BrøndbySøndre Ringvej 45 A, 2605 Brøndby8,4 kmSuperBrugsen SkovlundeBybjergvej 2, 2740 Skovlunde8,8 kmSuperBrugsen OrdrupvejOrdrupvej 79, 2920 Charlottenlund9,7 km

Mere fra SuperBrugsen og Frederiksberg

SuperBrugsen i nabobyerne

Varer med egen side hos SuperBrugsen