Sparekurven
Tilbud nær Frederikssund · skift sted

Rema 1000 tilbud i Frederikssund

Alle 132 tilbud hos Rema 1000 denne uge og 3 butikker i Frederikssund, nærmeste 1,7 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

132
tilbud
8
kategorier
3
butikker
1,7 km
til nærmeste

Drikkevarer

Pepsi Max eller Faxe Kondi 1.5 liter. Ex. pant
8,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
12 kr
Coca-Cola eller Fanta 33 cl. Ex. pant
9,09 kr pr. liter
Gælder til lørdag
3 kr
Freixenet Legero Mousserende alkoholfri vin Spanien 75 cl. Ex. pant
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
REMA 1000 smoothie eller majssnacks Økologisk 20-90 g
250,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
5 kr

Rema 1000s 3 butikker i Frederikssund

Mere fra Rema 1000 og Frederikssund

Rema 1000 i nabobyerne

Varer med egen side hos Rema 1000