Sparekurven
Tilbud nær Grenaa · skift sted

Tilbud i Grenaa

9 kæder, 2.767 tilbud denne uge inden for 10 km.

2.767
tilbud
9
kæder
11
butikker

Ugens billigste i Grenaa

Netto
Pepsi Max eller Faxe Kondi sodavand 24 x 33 cl. + pant.
4,68 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
89 kr
Coop 365discount
Coop lammefjordskartofler fra Strandlust Danmark, kl. I. 1,5 kg.
9,33 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Lidl
MADVÆRKET Frugtyoghurt 0,1-3,1 % fedt. 1 kg.
10,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
10 kr
Lidl
Danske kartofler Klasse 1. 4 kg
4,50 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
18 kr
Meny
ALKOHOLFRI CARLSBERG ELLER TUBORG Flere varianter. Literpris 17,68. Sælges kun i hele rammer
2,95 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
35 kr
Dagli'Brugsen
Coop nødder 100-350 g
34,29 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
Netto
Merrild eller Gevalia original formalet kaffe 3-pak 1,2 kg.
35,83 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
129 kr
Dagli'Brugsen
Änglamark vådservietter 100 stk.
0,08 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
8 kr
Lidl
Vådservietter 100 stk.
0,10 kr pr. stk
Gælder til lørdag
9,95 kr
Netto
Whiskas menuboks 12-pak eller tørkost 800-1020 g.
4,69 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
45 kr

Ugens største prisfald

  1. GRØN TUBORG, TUBORG CLASSIC ELLER CARLSBERG PILSNER 30 X 33 CL Litterpris v/30 stk. 11,11. Afhentningspris – Meny
    GRØN TUBORG, TUBORG CLASSIC ELLER CARLSBERG PILSNER 30 X 33 CL Litterpris v/30 stk. 11,11. Afhentningspris
    Meny
    109,95 kr
    140 kr
    −30,05 kr
  2. Tuborg eller Carlsberg Carlsberg Pilsner, Carlsberg Nordlyst, Grøn Tuborg eller Grøn Tuborg Sunset 18 x 33 cl, Rød Tuborg eller Tuborg Classic 15 x 33 cl, Grimbergen Double Ambrée 12 x 25 cl eller 1664 12 x 33 cl. 3-5,94 liter – Spar
    Tuborg eller Carlsberg Carlsberg Pilsner, Carlsberg Nordlyst, Grøn Tuborg eller Grøn Tuborg Sunset 18 x 33 cl, Rød Tuborg eller Tuborg Classic 15 x 33 cl, Grimbergen Double Ambrée 12 x 25 cl eller 1664 12 x 33 cl. 3-5,94 liter
    Spar
    75 kr
    105 kr
    −30 kr
  3. Illustration: grønt
    Cirkel Kaffe formalet eller hele bønner 400-500 g
    Kvickly
    49 kr
    65 kr
    −16 kr
  4. BKI eller Gestus Hele Bønner Flere varianter. 900-1000 g. – Spar
    BKI eller Gestus Hele Bønner Flere varianter. 900-1000 g.
    Spar
    119 kr
    129 kr
    −10 kr
  5. Riberhus skiveost – Kvickly
    Riberhus skiveost
    Kvickly
    22 kr
    30 kr
    −8 kr

Kæder i Grenaa

Lidl1 butik · nærmeste 0,3 kmKvickly1 butik · nærmeste 0,3 kmCoop 365discount2 butikker · nærmeste 0,4 kmNetto1 butik · nærmeste 0,8 kmMeny1 butik · nærmeste 1,1 kmRema 10002 butikker · nærmeste 1,1 kmSpar1 butik · nærmeste 1,5 kmMin Købmand1 butik · nærmeste 2,4 kmDagli'Brugsen1 butik · nærmeste 5,5 km

Nabobyer

Kategorier