Sparekurven
Tilbud nær Ikast · skift sted

Bilka tilbud i Ikast

Alle 600 tilbud hos Bilka denne uge og 1 butik i Ikast, nærmeste 9,2 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

600
tilbud
10
kategorier
1
butikker
9,2 km
til nærmeste

Drikkevarer

Faxe Kondi eller Pepsi sodavand 24x33 cl PLUS PRIS GÆLDER KUN MED BILKA PLUS APPEN
9,47 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
75 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
11,33 kr pr. liter
Normalpris
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 1,5L flaske
11,33 kr pr. liter
Normalpris
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 1,5L flaske
11,33 kr pr. liter
Normalpris
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 1,5L flaske
11,33 kr pr. liter
Normalpris
17 kr
Faxe Kondi eller Pepsi sodavand 1,5 L Flere varianter. Ekskl. embl. Pr. liter 11,33
11,33 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen steg 2 kr
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
11,33 kr pr. liter
Normalpris
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl dåse
21,97 kr pr. liter
Normalpris
7,25 kr
Innocent juice eller smoothie 750-900 ml. Flere varianter. Ekskl. embl. Pr. liter max. 29.33
24,44 kr pr. liter
Gælder til torsdag
22 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl flaske
37,12 kr pr. liter
Normalpris
12,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl flaske
37,12 kr pr. liter
Normalpris
12,25 kr
Red Bull eller Faxe Kondi Booster 8x25 cl. Red Bull, 8x50 cl. Faxe Kondi Booster
39,50 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
79 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 50cl flaske
40,50 kr pr. liter
Normalpris
20,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 50cl flaske
40,50 kr pr. liter
Normalpris
20,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 50cl flaske
40,50 kr pr. liter
Normalpris
20,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 50cl flaske
40,50 kr pr. liter
Normalpris
20,25 kr
Noble House, Silverboom eller Golden Zin Bag-in-Box 3 liter. Tyskland, Sydafrika eller USA. Rødvin eller hvidvin. Pr. liter 43.-
43,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
129 kr
Golden Zin eller Silverboom a 75 cl. USA eller Sydafrika. Rødvin, hvidvin eller rosé. Pr. liter v/merkøb 59.78
59,78 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
269 kr
Castel del Lago Pinot Grigio, Gran Maestro eller Deconti Appassimento a 75 cl. Italien. Rødvin eller hvidvin.
62,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
279 kr
François Martenot, Il Capolavoro Appassimento, Kung Fu Girl Bag-in-Box 1,5-3 liter. Frankrig, Italien eller USA. Rødvin eller hvidvin. Pr. liter max. 86.-
86,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
129 kr
Dr. Pauly Premium 75 cl. Tyskland. Hvidvin. Pr. liter 86.67
86,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
65 kr
Baron de Ley Reserva 75 cl. Spanien. Rødvin, hvidvin eller rosé. Pr. flaske
92,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
69 kr
Plet- og tæpperenser 1,8 liter tank til rent vand 1 liter tank til opsamlet snavset vand 4 meter ledning 2-i-1 mundstykke medfølger - velegnet til både våd- og tørstøvsugning Ideel til rensning af: tæpper, polstrede møbler og andre tekstiloverflader.
699,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
699 kr
iRobot Robotstøvsuger Model: Roomba Max 775 Combo 30.000 Pa suge­styrke Avanceret AI registrerer og tilpasser sig snavs og spild Selvrengørende rulle­moppe med 75 °C varmt vand Normalpris herefter 5999,-
5199,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
5199 kr

Bilkas 1 butik i Ikast

Mere fra Bilka og Ikast

Bilka i nabobyerne

Varer med egen side hos Bilka