Sparekurven
Tilbud nær Jyllinge · skift sted

Tilbud i Jyllinge

9 kæder, 3.015 tilbud denne uge inden for 10 km.

3.015
tilbud
9
kæder
29
butikker

Ugens billigste i Jyllinge

Netto
Pepsi Max eller Faxe Kondi sodavand 24 x 33 cl. + pant.
4,68 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
89 kr
Coop 365discount
Coop lammefjordskartofler fra Strandlust Danmark, kl. I. 1,5 kg.
9,33 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Lidl
MADVÆRKET Frugtyoghurt 0,1-3,1 % fedt. 1 kg.
10,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
10 kr
Lidl
Danske kartofler Klasse 1. 4 kg
4,50 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
18 kr
Føtex
Carlsberg eller Tuborg alkoholfri øl 6x33 cl. ds. Flere varianter.
2,02 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 7 kr
24 kr
Dagli'Brugsen
Coop nødder 100-350 g
34,29 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
Netto
Merrild eller Gevalia original formalet kaffe 3-pak 1,2 kg.
35,83 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
129 kr
Dagli'Brugsen
Änglamark vådservietter 100 stk.
0,08 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
8 kr
Lidl
Vådservietter 100 stk.
0,10 kr pr. stk
Gælder til lørdag
9,95 kr
Netto
Whiskas menuboks 12-pak eller tørkost 800-1020 g.
4,69 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
45 kr

Ugens største prisfald

  1. GRØN TUBORG, TUBORG CLASSIC ELLER CARLSBERG PILSNER 30 X 33 CL Litterpris v/30 stk. 11,11. Afhentningspris – Meny
    GRØN TUBORG, TUBORG CLASSIC ELLER CARLSBERG PILSNER 30 X 33 CL Litterpris v/30 stk. 11,11. Afhentningspris
    Meny
    109,95 kr
    140 kr
    −30,05 kr
  2. Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand 24x33 cl. eller fl. Gælder kun lukkede forpakninger. Ekskl. embl. – Føtex
    Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand 24x33 cl. eller fl. Gælder kun lukkede forpakninger. Ekskl. embl.
    Føtex
    75 kr
    99 kr
    −24 kr
  3. Illustration: grønt
    Cirkel Kaffe formalet eller hele bønner 400-500 g
    Kvickly
    49 kr
    65 kr
    −16 kr
  4. Riberhus skiveost – Kvickly
    Riberhus skiveost
    Kvickly
    22 kr
    30 kr
    −8 kr
  5. Carlsberg eller Tuborg alkoholfri øl 6x33 cl. ds. Flere varianter. – Føtex
    Carlsberg eller Tuborg alkoholfri øl 6x33 cl. ds. Flere varianter.
    Føtex
    24 kr
    31 kr
    −7 kr

Kæder i Jyllinge

Rema 10005 butikker · nærmeste 0,8 kmNetto8 butikker · nærmeste 0,9 kmLidl2 butikker · nærmeste 0,9 kmKvickly3 butikker · nærmeste 1 kmDagli'Brugsen2 butikker · nærmeste 3,6 kmCoop 365discount4 butikker · nærmeste 4,8 kmFøtex2 butikker · nærmeste 5,5 kmLET-KØB1 butik · nærmeste 8 kmMeny2 butikker · nærmeste 9,3 km

Nabobyer

Kategorier