Sparekurven
Tilbud nær København · skift sted

Rema 1000 tilbud i København

Alle 132 tilbud hos Rema 1000 denne uge og 43 butikker i København, nærmeste 0,3 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

132
tilbud
8
kategorier
43
butikker
0,3 km
til nærmeste

Drikkevarer

Pepsi Max eller Faxe Kondi 1.5 liter. Ex. pant
8,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
12 kr
Coca-Cola eller Fanta 33 cl. Ex. pant
9,09 kr pr. liter
Gælder til lørdag
3 kr
Freixenet Legero Mousserende alkoholfri vin Spanien 75 cl. Ex. pant
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
REMA 1000 smoothie eller majssnacks Økologisk 20-90 g
250,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
5 kr

Rema 1000s 43 butikker i København

Rema 1000 København V, HammerichsgadeHammerichsgade 1, 1611 København VÅben til 21:450,3 kmRema 1000 København K, GothersgadeGothersgade 52, 1123 København KÅben til 21:451,1 kmRema 1000 Frederiksberg, Rosenørns AlléRosenørns Allé 31, 1970 FrederiksbergÅben til 221,3 kmRema 1000 København V, RejsbygadeRejsbygade 8, 1759 København V1,8 kmRema 1000 København S, Bryggens BastionNjalsgade 207, Bryggens Bastion, 2300 København SÅben til 21:452,1 kmRema 1000 Frederiksberg, SmallegadeSmallegade 14-18, 2000 FrederiksbergÅben til 222,4 kmRema 1000 København N, JagtvejJagtvej 64, 2200 København NÅben til 21:452,4 kmRema 1000 København S, RundholtsvejRundholtsvej 6, 2300 København SÅben til 21:452,5 kmRema 1000 København S, TingvejTingvej 2, 2300 København SÅben til 21:452,9 kmRema 1000 København N, Nørrebro, FarumgadeFarumgade 4, 2200 København NÅben til 222,9 kmRema 1000 Frederiksberg, Nordre FasanvejNordre Fasanvej 176, 2000 FrederiksbergÅben til 21:453 kmRema 1000 København S, ØresundsvejØresundsvej 23, 2300 København SÅben til 21:453,2 kmRema 1000 Frederiksberg, FinsensvejFinsensvej 17, 2000 FrederiksbergÅben til 21:453,2 kmRema 1000 ValbySøndre Fasanvej 92, 2500 ValbyÅben til 21:453,4 kmRema 1000 København NV, S&E HusetFrederikssundsvej 5, 2400 København NVÅben til 21:453,4 kmRema 1000 København Ø, ØstbanegadeØstbanegade 129, 2100 København ØÅben til 21:453,6 kmRema 1000 København S, MessinavejMessinavej 2, 2300 København SÅben til 21:453,7 kmRema 1000 Valby MaskinfabrikPakkerivej 19, Valby Maskinfabrik, 2500 ValbyÅben til 21:453,8 kmRema 1000 København S, AmagerbrogadeParmagade 2A, 2300 København SÅben til 21:453,8 kmRema 1000 København Ø, ÆbeløgadeÆbeløgade 11, 2100 København ØÅben til 21:454 kmRema 1000 Vanløse, GodthåbsvejGodthåbsvej 225, 2720 VanløseÅben til 21:454,2 kmRema 1000 København NV, FrederiksborgvejFrederiksborgvej 86, 2400 KøbenhavnÅben til 21:454,2 kmRema 1000 København S, Amager StrandvejAmager Strandvej 108, 2300 København SÅben til 21:454,3 kmRema 1000 København NV, FrederikssundsvejFrederikssundsvej 84-86, 2400 København NVÅben til 21:454,4 kmRema 1000 København S, KastrupvejKastrupvej 135, 2300 København SÅben til 21:454,5 kmRema 1000 København S, Amager, Ørestad CityØrestads Boulevard 58, 2300 København SÅben til 21:454,7 kmRema 1000 København S, WillumsvejWillumsvej 2, 2300 København SÅben til 21:455 kmRema 1000 Brønshøj, BellahøjFrederikssundsvej 131, 2700 BrønshøjÅben til 21:455,1 kmRema 1000 Vanløse, JyllingevejJyllingevej 66-68, 2720 VanløseÅben til 21:455,7 kmRema 1000 Hvidovre, GrønnebroKløverprisvej 2, 2650 HvidovreÅben til 21:456,1 kmRema 1000 Kastrup, PræstefælledvejPræstefælledvej 22, Tårnby, 2770 KastrupÅben til 21:456,1 kmRema 1000 København S, Amager, Ørestad SydAsger Jorns Allé 12, 2300 København SÅben til 21:456,3 kmRema 1000 Brønshøj, FrederikssundsvejFrederikssundsvej 256, 2700 BrønshøjÅben til 21:456,5 kmRema 1000 Dyssegård, Søborg HovedgadeSøborg Hovedgade 27, 2870 DyssegårdÅben til 21:456,7 kmRema 1000 Rødovre, RoskildevejRoskildevej 310, 2610 RødovreÅben til 21:456,8 kmRema 1000 Hvidovre, HvidovrevejHvidovrevej 344, 2650 HvidovreÅben til 21:457,1 kmRema 1000 Rødovre, Slotsherrens VængeSlotsherrens Vænge 3B, 2610 RødovreÅben til 21:457,3 kmRema 1000 Kastrup, Tårnby, KongelundsvejKongelundsvej 364, Tårnby, 2770 KastrupÅben til 21:457,4 kmRema 1000 Hvidovre, KettevejKettevej 10, 2650 HvidovreÅben til 227,7 kmRema 1000 Søborg, GyngemosenGyngemose Parkvej 78, 2860 SøborgÅben til 21:458,1 kmRema 1000 Brøndby Øster, Nygårds PladsNygårds Plads 1a, 2605 Brøndby ØsterÅben til 21:458,3 kmRema 1000 Brøndby, TurpinssvingetTurpinssvinget 5, 2605 BrøndbyÅben til 21:458,4 kmRema 1000 Rødovre, KaffevejKaffevej 1, 2610 RødovreÅben til 21:458,4 km

Mere fra Rema 1000 og København

Rema 1000 i nabobyerne

Varer med egen side hos Rema 1000