Sparekurven
Tilbud nær Køge · skift sted

SuperBrugsen tilbud i Køge

Alle 484 tilbud hos SuperBrugsen denne uge og 4 butikker i Køge, nærmeste 3,8 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

484
tilbud
10
kategorier
4
butikker
3,8 km
til nærmeste

Drikkevarer

Rynkeby blandet saft eller Rigtig Lemonade Flere varianter. 85-100 cl. Færdigblandet drik 5 liter. Literpris 21,18. Pris pr. liter færdigblandet drik 3,60 + pant. 1 flaske/stk.
3,60 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
18 kr
Coca-Cola eller Fanta 24 x 33 cl. Literpris 12,50 + pant. Frit valg. 1 pakke. Begrænset parti.
5,21 kr pr. liter
Gælder til torsdag
99 kr
Blue Keld eller Xtra! saft Flere varianter. 1 liter. Færdigblandet drik 12 liter. Literpris 7,00. Pris pr. liter færdigblandet drik 0,58 + pant. 1 flaske.
7,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
7 kr
Whirl Domination eller Snuble Juice 6 x 33 cl. Literpris 44,95 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
7,49 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Faxe Kondi eller Pepsi Max Flere varianter. 24 x 33 cl.
9,97 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 20 kr
79 kr
Faxe Kondi eller Pepsi Max Flere varianter. 150 cl. Literpris 12,67 + pant. Frit valg. 1 flaske.
12,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
19 kr
Faxe Kondi eller Pepsi Max Flere varianter. 150 cl. Literpris 12,67 + pant. 1 flaske.
12,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
19 kr
Coca-Cola, Monster, Somersby eller Tuborg øl 24 x 25 cl./8 x 50 cl./12 x 33 cl. Literpris maks. 19,95 + pant. 1 flaske/dåse.
13,17 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
79 kr
Økologisk God Morgen juice 850 ml. Literpris 23,53 + pant. Frit valg. 1 flaske.
23,53 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
20 kr
Monster Energy Flere varianter. 50 cl. Literpris 28,00 + pant. Frit valg. 1 dåse.
28,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Whirl Domination eller Snuble Juice 6 x 33 cl. Literpris 44,95 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
44,95 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Irma rødvin eller hvidvin i boks Languedoc, Frankrig. 2,25 liter. Literpris 52,89. 1 boks
52,89 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119 kr
Irma rødvin eller hvidvin i boks 2,25 liter. Literpris 52,89. 1 boks
52,89 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119 kr
Cune Roble eller Cava Recoda Ribera del Duero eller Penedes, Spanien. 75 cl. Literpris 78,67.
78,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59 kr
Royal Classic eller Pilsner, Faxe Kondi Booster, Pepsi Max eller Faxe Kondi Sælges i hele forpakninger. 8 x 50 cl./ 20 x 33 cl. Literpris maks. 20,00 + pant. Frit valg. 1 pakke.
200,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
80 kr
Joseph Perrier Brut eller Demi-Sec Champagne, Frankrig. 75 cl. Literpris 318,67.
318,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
239 kr
Joseph Perrier Brut eller Demi-Sec Champagne, Frankrig. 75 cl. Literpris 318,67.
318,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
239 kr

SuperBrugsens 4 butikker i Køge

Mere fra SuperBrugsen og Køge

SuperBrugsen i nabobyerne

Varer med egen side hos SuperBrugsen