Sparekurven
Tilbud nær Nyborg · skift sted

Meny tilbud i Nyborg

Alle 339 tilbud hos Meny denne uge og 1 butik i Nyborg, nærmeste 1,3 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

339
tilbud
10
kategorier
1
butikker
1,3 km
til nærmeste

Drikkevarer

PEPSI ELLER FAXE KONDI PR. FLASKE
6,63 kr pr. liter
Gælder til torsdag
9,95 kr
COCA COLA, TUBORG, FANTA, SPRITE, MALMÖSA ELLER SCHWEPPES
9,95 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
9,95 kr
RYNKEBY BLANDET SAFT, DRIK ELLER ZERO Flere varianter. 0,7-1 liter.
17,14 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
INNOCENT JUICE, SHOT ELLER SMOOTHIE PR. STK.
22,17 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
19,95 kr
GOD MORGEN ØKOLOGISK JUICE Flere varianter. 850 ml. Literpris 23,53. Køl
23,53 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
20 kr
COCIO Classic, Dark eller Delight. 60 cl.
28,33 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen steg 1 kr
17 kr
FAXE KONDI BOOSTER ELLER PRO Flere varianter. 50 cl. Literpris 34,00. PR. STK.
34,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
17 kr
AARSTIDERNE ØKOLOGISK APPELSINJUICE ELLER LEMONADE 75 cl. Literpris 46,67.
46,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
35 kr
AARSTIDERNE ØKOLOGISK SODAVAND Æble-Blåbær brus eller Æble-Hindbær brus. 750 ml. Literpris 53,27.
53,27 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 0,05 kr
39,95 kr
OLIVIER & LAFONT CÔTES DU RHÔNE RØDVIN ELLER HVIDVIN Frankrig. Rhône. 75 cl. Literpris 79,93.
79,93 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59,95 kr
SIGNORE GIUSEPPE PROSECCO EXTRA DRY Italien. 75 cl. Literpris 93,27. PR. FLASKE
93,27 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
69,95 kr
COCA-COLA, COCA-COLA ZERO, TUBORG SQUASH ELLER FANTA Literpris 11,36. Afhentningspris Sælges kun i hele rammer 24 X 33 CL
113,64 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen steg 25 kr
90 kr
BRIMONCOURT BRUT RÉGENCE CHAMPAGNE Frankrig. 75 cl. Literpris 306,60.
3066,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
229,95 kr
MOËT & CHANDON IMPÉRIAL BRUT CHAMPAGNE Frankrig. Champagne. 75 cl. Literpris 426,60.
4266,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
319,95 kr
RISIFRUTTI Kirsebær, Jordbær eller Pink Lemonade. 175 g. Kg pris 45,71.
45,71 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
8 kr
COCA-COLA ELLER COCA-COLA ZERO Literpris 13,17. Sælges kun i hele rammer
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
79 kr

Menys 1 butik i Nyborg

Mere fra Meny og Nyborg

Meny i nabobyerne

Varer med egen side hos Meny