Sparekurven
Tilbud nær Værløse · skift sted

Kvickly tilbud i Værløse

Alle 600 tilbud hos Kvickly denne uge og 5 butikker i Værløse, nærmeste 0,4 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

600
tilbud
10
kategorier
5
butikker
0,4 km
til nærmeste

Drikkevarer

Blue Keld eller Xtra! saft Flere varianter. 1 liter. Færdigblandet drik 12 liter. Literpris 7,00. Pris pr. liter færdigblandet drik 0,58 + pant. 1 flaske.
7,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
7 kr
Whirl Domination eller Snuble Juice 6 x 33 cl. Literpris 44,95 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
7,49 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Faxe Kondi eller Pepsi Max Flere varianter. 150 cl. Literpris 12,67 + pant. 1 flaske.
12,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
19 kr
Coca-Cola, Monster, Somersby eller Tuborg øl 24 x 25 cl./8 x 50 cl./12 x 33 cl. Literpris maks. 19,95 + pant. 1 flaske/dåse.
13,17 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
79 kr
Rynkeby blandet saft eller Rigtig Lemonade Flere varianter. 85-100 cl. Færdigblandet drik 5 liter. Literpris 21,18. Pris pr. liter færdigblandet drik 3,60 + pant. 1 flaske/stk.
18,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
18 kr
Royal Classic eller Pilsner, Faxe Kondi Booster, Pepsi Max eller Faxe Kondi 8 x 50 cl./20 x 33 cl.
25,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
80 kr
Whirl Domination eller Snuble Juice 6 x 33 cl. Literpris 44,95 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
44,95 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Irma rødvin eller hvidvin i boks 2,25 liter. Literpris 52,89. 1 boks
52,89 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119 kr
Irma rødvin eller hvidvin i boks Languedoc, Frankrig. 2,25 liter. Literpris 52,89. 1 boks
52,89 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119 kr
Cune Roble eller Cava Recoda Ribera del Duero eller Penedes, Spanien. 75 cl. Literpris 78,67.
78,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59 kr
Joseph Perrier Brut eller Demi-Sec Champagne, Frankrig. 75 cl. Literpris 318,67.
318,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
239 kr
Joseph Perrier Brut eller Demi-Sec Champagne, Frankrig. 75 cl. Literpris 318,67.
318,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
239 kr
Änglamark økologisk smoothie
55,56 kr pr. kg
Gælder til torsdag
5 kr
Änglamark økologisk smoothie Flere varianter. 70-90 g.
71,43 kr pr. kg
Gælder til torsdag
5 kr
Semper smoothie
66,67 kr pr. kg
Gælder til torsdag
6 kr
Faxe Kondi eller Pepsi Max Flere varianter. 24 x 33 cl.
3,29 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Prisen faldt 20 kr
79 kr

Kvicklys 5 butikker i Værløse

Mere fra Kvickly og Værløse

Kvickly i nabobyerne

Varer med egen side hos Kvickly