Sparekurven

3-Stjernet Pålæg på tilbud

Log ind for at følge

17 priser fra 5,99 kr denne uge, i 8 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

17
tilbud
8
kæder
5,99 kr
laveste pris
74,88 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 9,99 kr

Billigst siden april: 5 kr hos Bilka (uge 30)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (9 af 23 uger med tilbud)

Løvbjerg1 tilbud
Illustration: pålæg
3-Stjernet pålæg
74,88 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
5,99 kr
Typisk tilbudspris 6 kr (90 dage)
Bilka1 tilbud
3-stjernet pålæg Frit valg
75,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
6 kr
Typisk tilbudspris 6 kr (90 dage)
Rema 10001 tilbud
3-stjernet pålæg 80-125 g
80,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
10 kr
Netto1 tilbud
3-Stjernet pålæg 80-125 g.
80,00 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
10 kr
Kvickly2 tilbud
3-Stjernet pålæg Flere varianter. 125 g. Kg-pris 96,00. Frit valg.
96,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
Illustration: pålæg
3-Stjernet pålæg
96,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen faldt 3 kr
12 kr
Typisk tilbudspris 12 kr (90 dage)
SuperBrugsen2 tilbud
3-Stjernet pålæg Flere varianter. 125 g.
96,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
Illustration: pålæg
3-Stjernet pålæg
96,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen faldt 3 kr
12 kr
Typisk tilbudspris 12 kr (90 dage)
Lidl8 tilbud
3-STJERNET Salami 200 g
99,75 kr pr. kg
Gælder til torsdag
19,95 kr
Typisk tilbudspris 19,95 kr (90 dage)
3-STJERNET Salami 200 g
99,75 kr pr. kg
Gælder til torsdag
19,95 kr
Typisk tilbudspris 19,95 kr (90 dage)
Illustration: pålæg
3-STJERNET Pålæg 125 g
103,60 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,95 kr
Typisk tilbudspris 12 kr (90 dage)
3-STJERNET Pålæg 125 g
103,60 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,95 kr
Typisk tilbudspris 12 kr (90 dage)
3-STJERNET Pålæg 125 g
103,60 kr pr. kg
Gælder til lørdag
12,95 kr
Typisk tilbudspris 12 kr (90 dage)
3-STJERNET Pålæg 125 g
103,60 kr pr. kg
Gælder til lørdag
12,95 kr
Typisk tilbudspris 12 kr (90 dage)
3 STJERNET Pålæg 125 g
103,60 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,95 kr
3 STJERNET Pålæg 125 g
103,60 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,95 kr
Meny1 tilbud
3-STJERNET PÅLÆG Flere varianter. 80-125 g. Max. kg pris 124,38.
124,38 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
9,95 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på 3-Stjernet Pålæg lige nu?

Der er 17 tilbud på 3-Stjernet Pålæg lige nu, i 8 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 5,99 kr.

Hvor mange kæder har 3-Stjernet Pålæg på tilbud?

8 kæder har 3-Stjernet Pålæg på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 74,88 kr pr. kg.

Samme vare hos