Sparekurven

A+ Vaskemiddel på tilbud

Log ind for at følge

9 priser fra 22 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

9
tilbud
5
kæder
22 kr
laveste pris
11,00 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 10 kr

Billigst siden april: 8 kr hos Coop 365discount (uge 28)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Coop 365discount (7 af 16 uger med tilbud)

Lidl4 tilbud
VEL Opvaskemiddel 2 x 500 ml.
11,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
22 kr
VEL Opvaskemiddel 2 x 500 ml.
22,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
22 kr
BIO TEX Flydende vaskemiddel 2,4 L.
31,25 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
75 kr
BIO TEX Flydende vaskemiddel 2,4 L.
31,25 kr pr. liter
Gælder til lørdag
75 kr
Calle1 tilbud
A+ Vaskemiddel 6,2 l. 2/3 flaske Flere varianter.
16,05 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
199 kr
Løvbjerg2 tilbud
Illustration: vaskemiddel
A+ Crisp Winter Morning vaskemiddel
27,77 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
39,99 kr
Illustration: vaskemiddel
Biotex vaskemiddel
42,84 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
29,99 kr
Typisk tilbudspris 27,99 kr (90 dage)
Føtex1 tilbud
A+ vaskemiddel 1,35 liter flydende eller 20 stk. kapsler. Flere varianter. Pr. vask max. 2,50
37,04 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
50 kr
Scandinavian Park1 tilbud
Dalli Flydende vaskemiddel, 100 VASKE
79,99 kr pr. liter
Gælder til onsdag
79,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på A+ Vaskemiddel lige nu?

Der er 9 tilbud på A+ Vaskemiddel lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 22 kr.

Hvor mange kæder har A+ Vaskemiddel på tilbud?

5 kæder har A+ Vaskemiddel på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 11,00 kr pr. liter.

Samme vare hos