Sparekurven

After Eight på tilbud

Log ind for at følge

3 priser fra 19,99 kr denne uge, i 3 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

3
tilbud
3
kæder
19,99 kr
laveste pris
99,95 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 25 kr

Billigst siden april: 19,99 kr hos Fleggaard (uge 39)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Fleggaard (3 af 9 uger med tilbud)

Fleggaard1 tilbud
Nestlé After Eight Mint, Karamel, Hindbær el. Appelsin 200 g. Flere varianter.
99,95 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
19,99 kr
fakta Tyskland1 tilbud
After Eight 400 g
99,98 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
39,99 kr
Typisk tilbudspris 39,39 kr (90 dage)
Netto1 tilbud
After Eight chokolade 200 g.
150,00 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
30 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på After Eight lige nu?

Der er 3 tilbud på After Eight lige nu, i 3 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 19,99 kr.

Hvor mange kæder har After Eight på tilbud?

3 kæder har After Eight på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 99,95 kr pr. kg.

Samme vare hos