Sparekurven

Änglamark Økologiske Lime på tilbud

Log ind for at følge

20 priser fra 5 kr denne uge, i 4 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

20
tilbud
4
kæder
5 kr
laveste pris
12,31 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 5 kr

Billigst siden april: 4 kr hos Kvickly (uge 31)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Kvickly (8 af 16 uger med tilbud)

Kvickly12 tilbud
Änglamark økologisk rodfrugtmix fra Brogaarden
12,31 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
16 kr
Änglamark økologisk majspops eller babymad på glas
47,62 kr pr. kg
Gælder til torsdag
10 kr
Änglamark økologisk smoothie
55,56 kr pr. kg
Gælder til torsdag
5 kr
Änglamark økologisk smoothie Flere varianter. 70-90 g.
71,43 kr pr. kg
Gælder til torsdag
5 kr
Änglamark økologiske falafler eller plantefrikadeller
77,78 kr pr. kg
Gælder til torsdag
35 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Änglamark økologisk spinat - Skyllet og klar til brug
90,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
18 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Änglamark økologisk grød 200 g
150,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
30 kr
Änglamark økologisk grød
150,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
30 kr
Änglamark økologiske bananer
12,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
12 kr
Änglamark økologisk broccoli fra Månsson
15,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
15 kr
Illustration: baby
Änglamark Bleer
0,88 kr pr. stk
Gælder til torsdag
49 kr
Änglamark Bleer
49,95 kr pr. stk
Gælder til torsdag
49,95 kr
Coop 365discount4 tilbud
Änglamark økologisk tofu 250 g. Kg-pris 72,00. 1 stk.
72,00 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
18 kr
Änglamark økologisk røget laks* 100 g, Kg-pris 420,00. 1 stk.
420,00 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
42 kr
Änglamark økologisk plantedrik Flere varianter. 1 liter. Literpris 10,00. 1 stk.
10,00 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
10 kr
Änglamark økologiske bananer Udenlandske, kl. I. Bdt-pris 13,00. 1 bundt.
13,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
13 kr
Dagli'Brugsen2 tilbud
Änglamark økologiske snackpeber Udenlandske, kl. I. 200 g. Kg-pris 80,00.
80,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
16 kr
Änglamark økologiske æg fra Dueholm Str. M/L. 10 stk. Stk.-pris 2,50.
2,50 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
25 kr
SuperBrugsen2 tilbud
Änglamark økologiske bananer
12,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
12 kr
Änglamark økologisk broccoli fra Månsson Danmark, kl. I
15,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
15 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Änglamark Økologiske Lime lige nu?

Der er 20 tilbud på Änglamark Økologiske Lime lige nu, i 4 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 5 kr.

Hvor mange kæder har Änglamark Økologiske Lime på tilbud?

4 kæder har Änglamark Økologiske Lime på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 12,31 kr pr. kg.

Samme vare hos