Sparekurven

Bacardi på tilbud

Log ind for at følge

9 priser fra 89 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

9
tilbud
5
kæder
89 kr
laveste pris
127,14 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 89 kr

Billigst siden april: 79 kr hos Pøtzsch (uge 31)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Føtex (5 af 19 uger med tilbud)

SuperBrugsen3 tilbud
Bacardi Rom, Nordsø Bitter, Sobieski Vodka eller Label 5 Whisky 70 cl. Literpris 127,14. Frit valg.
127,14 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Bacardi Rom, Nordsø Bitter, Sobieski Vodka eller Label 5 Whisky 70 cl.
127,14 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Bacardi Rom, Nordsø Bitter, Label 5 Whisky eller Sobieski Vodka
127,14 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Kvickly3 tilbud
Bacardi Rom, Nordsø Bitter, Sobieski Vodka eller Label 5 Whisky 70 cl. Literpris 127,14. Frit valg.
127,14 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Bacardi Rom, Nordsø Bitter, Label 5 Whisky eller Sobieski Vodka
127,14 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
Bacardi Rom, Nordsø Bitter, Sobieski Vodka eller Label 5 Whisky 70 cl. Literpris 127,14. Frit valg.
127,14 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
89 kr
BorderShop1 tilbud
Bacardi Carta Blanca, Limon, Razz eller Spiced, 27-40% Rom Frit valg 1 LITER
129,95 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
129,95 kr
Fleggaard1 tilbud
Bacardi Spiced, Blanca, Razz el. Limón
129,99 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
129,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Min Købmand1 tilbud
Bacardi Carta Blanca, Famous Grouse Whisky eller Aalborg Taffel Akvavit 70 cl
141,43 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Bacardi lige nu?

Der er 9 tilbud på Bacardi lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 89 kr.

Hvor mange kæder har Bacardi på tilbud?

5 kæder har Bacardi på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 127,14 kr pr. liter.

Samme vare hos