Sparekurven

Baileys på tilbud

Log ind for at følge

14 priser fra 14,99 kr denne uge, i 11 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

14
tilbud
11
kæder
14,99 kr
laveste pris
99,00 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 35 kr

Billigst siden april: 14,99 kr hos Scandinavian Park (uge 39)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Scandinavian Park (8 af 16 uger med tilbud)

Pøtzsch1 tilbud
Baileys Original Flaske à 1 liter, 17%
99,00 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
99 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Baileys Irish Cream 17%
107,77 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
107,77 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
BorderShop1 tilbud
Baileys, Gordon´s, Smirnoff eller Captain Morgan Likør, Gin, Vodka eller Rom 17 - 37,5% Frit valg
109,95 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
109,95 kr
Calle1 tilbud
Baileys Original 1 liter
109,99 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
109,99 kr
Typisk tilbudspris 109,95 kr (90 dage)
Lidl2 tilbud
Baileys 17 % alc. 70 cl
141,43 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
Baileys 17 % alc. 70 cl
141,43 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
99 kr
Dagli'Brugsen1 tilbud
Aalborg Taffel Akvavit, Gammel Dansk Bitter, Baileys Likør, Smirnoff Vodka, Captain Morgan, Johnnie Walker Red Label Whisky eller Gordons Gin 70 cl. Literpris 141,43. Frit valg.
141,43 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
99 kr
Meny1 tilbud
BAILEYS ELLER RÅSTOFF Flere varianter. 50-70 cl. Max. literpris 199,90.
142,79 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
99,95 kr
Typisk tilbudspris 99,95 kr (90 dage)
Netto1 tilbud
1-Enkelt Bitter, Captain Morgan, Smirnoff vodka, Gordons gin, Baileys, Johnnie Walker, Råstoff eller Taffel Akvavit 70 cl.
155,71 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
109 kr
Løvbjerg1 tilbud
Illustration: spiritus
Spiritus-marked
157,13 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
109,99 kr
Fleggaard1 tilbud
Baileys Original 35 cl. 17%.
171,40 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
59,99 kr
Scandinavian Park3 tilbud
BAILEYS CHOKOLADE Original eller Salted Caramel, 90 g
166,56 kr pr. kg
Gælder til torsdag
14,99 kr
BAILEYS DELIGHTS Original, Salted Caramel eller Strawberries & Cream, 102 g
245,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
24,99 kr
FUDGE Baileys, Glengoyne eller Guinness, 250 g
179,96 kr pr. kg
Gælder til torsdag
44,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Baileys lige nu?

Der er 14 tilbud på Baileys lige nu, i 11 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 14,99 kr.

Hvor mange kæder har Baileys på tilbud?

11 kæder har Baileys på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 99,00 kr pr. liter.

Samme vare hos