Sparekurven

Baileys Original på tilbud

Log ind for at følge

7 priser fra 14,99 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

7
tilbud
5
kæder
14,99 kr
laveste pris
14,99 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 14,50 kr

Billigst siden april: 10 kr hos Spar (uge 29)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Scandinavian Park (8 af 18 uger med tilbud)

Scandinavian Park3 tilbud
CHOCOMEL ORIGINAL 1 L
14,99 kr pr. liter
Gælder til onsdag
14,99 kr
BAILEYS CHOKOLADE Original eller Salted Caramel, 90 g
166,56 kr pr. kg
Gælder til torsdag
14,99 kr
BAILEYS DELIGHTS Original, Salted Caramel eller Strawberries & Cream, 102 g
245,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
24,99 kr
Pøtzsch1 tilbud
Baileys Original Flaske à 1 liter, 17%
99,00 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
99 kr
Calle1 tilbud
Baileys Original 1 liter
109,99 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
109,99 kr
Typisk tilbudspris 109,95 kr (90 dage)
Fleggaard1 tilbud
Baileys Original 35 cl. 17%.
171,40 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
59,99 kr
Netto1 tilbud
Oreo original 440 g.
90,91 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
40 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Baileys Original lige nu?

Der er 7 tilbud på Baileys Original lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 14,99 kr.

Hvor mange kæder har Baileys Original på tilbud?

5 kæder har Baileys Original på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 14,99 kr pr. liter.

Samme vare hos