Sparekurven

Barefoot på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 39,99 kr denne uge, i 3 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
3
kæder
39,99 kr
laveste pris
53,32 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 39,99 kr

Billigst siden april: 33 kr hos Pøtzsch (uge 35)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Scandinavian Park (8 af 19 uger med tilbud)

Scandinavian Park2 tilbud
BAREFOOT Californien rød-, hvid- eller rosévin, forskellige slags, 11,5% vol. alk., 0,75 l
53,32 kr pr. liter
Gælder til onsdag
39,99 kr
BAREFOOT Californien rød-, hvid- eller rosévin, forskellige slags.
53,32 kr pr. liter
Gælder til onsdag
39,99 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Barefoot USA Flere varianter 0,75 l
53,32 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
39,99 kr
Føtex1 tilbud
Perelada Cava eller Barefoot 75 cl. Spanien eller USA. Hvidvin, rosé eller mousserende. Pr. liter 78,67
78,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Barefoot lige nu?

Der er 4 tilbud på Barefoot lige nu, i 3 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 39,99 kr.

Hvor mange kæder har Barefoot på tilbud?

3 kæder har Barefoot på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 53,32 kr pr. liter.

Samme vare hos