Sparekurven

Biotex Vaskemiddel på tilbud

Log ind for at følge

10 priser fra 22 kr denne uge, i 6 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

10
tilbud
6
kæder
22 kr
laveste pris
11,00 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 12 kr

Billigst siden april: 8 kr hos Coop 365discount (uge 28)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos BorderShop (7 af 23 uger med tilbud)

Lidl4 tilbud
VEL Opvaskemiddel 2 x 500 ml.
11,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
22 kr
VEL Opvaskemiddel 2 x 500 ml.
22,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
22 kr
BIO TEX Flydende vaskemiddel 2,4 L.
31,25 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
75 kr
BIO TEX Flydende vaskemiddel 2,4 L.
31,25 kr pr. liter
Gælder til lørdag
75 kr
Fleggaard1 tilbud
Biotex Væbemiddel 1,75 l
28,57 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
150 kr
Rema 10001 tilbud
Biotex Wonder wash 1480 ml/37 vaske Neutral vaskemiddel 1750 ml/35 vaske
39,43 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
69 kr
Løvbjerg1 tilbud
Illustration: vaskemiddel
Biotex vaskemiddel
42,84 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
29,99 kr
Typisk tilbudspris 27,99 kr (90 dage)
Scandinavian Park1 tilbud
Dalli Flydende vaskemiddel, 100 VASKE
79,99 kr pr. liter
Gælder til onsdag
79,99 kr
Føtex2 tilbud
Cillit Bang eller Biotex vaskemiddel 600-750 ml rengøringsmiddel eller 700 ml/689 g vaskemiddel. Flere varianter.
22,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
22 kr
Typisk tilbudspris 22 kr (90 dage)
Cillit Bang eller Biotex vaskemiddel 600-750 ml rengøringsmiddel eller 700 ml/689 g vaskemiddel. Flere varianter.
25,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
25 kr
Typisk tilbudspris 22 kr (90 dage)

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Biotex Vaskemiddel lige nu?

Der er 10 tilbud på Biotex Vaskemiddel lige nu, i 6 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 22 kr.

Hvor mange kæder har Biotex Vaskemiddel på tilbud?

6 kæder har Biotex Vaskemiddel på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 11,00 kr pr. liter.

Samme vare hos