Sparekurven

Care Toiletpapir på tilbud

Log ind for at følge

9 priser fra 10 kr denne uge, i 6 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

9
tilbud
6
kæder
10 kr
laveste pris
0,24 kr pr. stk
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 10 kr

Billigst siden april: 5 kr hos Bilka (uge 32)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (5 af 15 uger med tilbud)

Lidl4 tilbud
LOTUS Fugtigt toiletpapir 42 stk.
0,24 kr pr. stk
Gælder til lørdag
10 kr
LOTUS Fugtigt toiletpapir 42 stk.
0,24 kr pr. stk
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
10 kr
FLORALYS Toiletpapir 4-lags. 2,7 kg
25,56 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
69 kr
FLORALYS Toiletpapir 4-lags. 2,7 kg.
25,56 kr pr. kg
Gælder til lørdag
69 kr
Scandinavian Park1 tilbud
Toiletpapir 3-lags, 30 ruller
1,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
29,99 kr
Bilka1 tilbud
Lambi Soft toiletpapir 24 rl.
2,46 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59 kr
Min Købmand1 tilbud
Care Toiletpapir eller Køkkenruller 6 ruller toiletpapir eller 3 ruller køkkenruller. 430-560 g/3-6 stk. Max. kg pris 34,88.
15,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
15 kr
LET-KØB1 tilbud
Care Toiletpapir og Køkkenruller 6 ruller toiletpapir eller 3 ruller køkkenruller. 430-560 g/3-6 stk
16,00 kr pr. stk
Gælder til søndag
16 kr
Løvbjerg1 tilbud
Illustration: toiletpapir
Lotus toiletpapir el. køkkenrulle
29,47 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen steg 1 kr
22,99 kr
Typisk tilbudspris 22,49 kr (90 dage)

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Care Toiletpapir lige nu?

Der er 9 tilbud på Care Toiletpapir lige nu, i 6 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 10 kr.

Hvor mange kæder har Care Toiletpapir på tilbud?

6 kæder har Care Toiletpapir på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 0,24 kr pr. stk.

Samme vare hos