Sparekurven

Cloetta Juleskum på tilbud

Log ind for at følge

6 priser fra 17,77 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

6
tilbud
5
kæder
17,77 kr
laveste pris
61,72 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 26,36 kr

Billigst siden april: 7,99 kr hos Fleggaard (uge 36)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos BorderShop (9 af 18 uger med tilbud)

Pøtzsch1 tilbud
Cloetta Juleskum Dåse à 720 gram
61,72 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
44,44 kr
Fleggaard1 tilbud
Cloetta Juleskum 720 g
61,72 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
44,44 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Scandinavian Park1 tilbud
COETTI JULESKUM 700 g
64,27 kr pr. kg
Gælder til onsdag
44,99 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Cloetta Juleskum 720 g
69,43 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
49,99 kr
Typisk tilbudspris 44,44 kr (90 dage)
Calle2 tilbud
Haribo Juleskum 250 g
80,00 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
20 kr
Cloetta Juleskum Original el. Family 200-250 g. Flere varianter.
88,85 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
17,77 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Cloetta Juleskum lige nu?

Der er 6 tilbud på Cloetta Juleskum lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 17,77 kr.

Hvor mange kæder har Cloetta Juleskum på tilbud?

5 kæder har Cloetta Juleskum på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 61,72 kr pr. kg.

Samme vare hos