Sparekurven

Coca-Cola Sodavand på tilbud

Log ind for at følge

9 priser fra 6,99 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

9
tilbud
5
kæder
6,99 kr
laveste pris
3,50 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 2,50 kr

Billigst siden april: 2 kr hos Rema 1000 (uge 26)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Coop 365discount (6 af 16 uger med tilbud)

Løvbjerg1 tilbud
Illustration: sodavand
Harboe sodavand
3,50 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
6,99 kr
Typisk tilbudspris 6,50 kr (90 dage)
Bilka1 tilbud
Coca-Cola sodavand 24x33 cl. ds. Original taste eller zero sugar.
3,63 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
69 kr
Føtex2 tilbud
Coca-Cola sodavand 1,5 liter fl. Flere varianter. Ekskl. embl. Pr. liter 6,67
6,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
10 kr
Coca-Cola sodavand eller Tuborg Classic 24x25 cl. Coca-Cola sodavand regular eller zero. 12x33 cl. ds. Tuborg classic eller Tuborg classic 0,0. Gælder kun lukkede forpakninger. Ekskl. embl. Pr. liter max. 17,42
115,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
69 kr
Lidl4 tilbud
COCA-COLA/SPRITE Sodavand 1,5 L
10,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
Typisk tilbudspris 15 kr (90 dage)
COCA-COLA/SPRITE Sodavand 1,5 L
10,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
15 kr
Typisk tilbudspris 15 kr (90 dage)
COCA-COLA/FANTA Sodavand 24 x 250 ml
13,17 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
79 kr
COCA-COLA/ FANTA Sodavand 24 x 250 ml
13,17 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
79 kr
Netto1 tilbud
Coca-Cola, Tuborg Squash eller Fanta sodavand 1,5 liter fl. + pant.
11,33 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
17 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Coca-Cola Sodavand lige nu?

Der er 9 tilbud på Coca-Cola Sodavand lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 6,99 kr.

Hvor mange kæder har Coca-Cola Sodavand på tilbud?

5 kæder har Coca-Cola Sodavand på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 3,50 kr pr. liter.

Samme vare hos