Sparekurven

Cocio Classic på tilbud

Log ind for at følge

8 priser fra 5 kr denne uge, i 6 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

8
tilbud
6
kæder
5 kr
laveste pris
20,00 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 8 kr

Billigst siden april: 5 kr hos Bilka (uge 32)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Bilka (13 af 23 uger med tilbud)

Løvbjerg1 tilbud
Cocio classic, delight, Ice coffee el. Matilde kakao
20,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
5 kr
Fleggaard1 tilbud
Cocio Classic el. Delight 12 x 0,25 l. Flere varianter.
20,00 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
59,99 kr
Pøtzsch3 tilbud
Cocio Classic eller Delight Kasse a 12 x 250 ml
22,67 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Prisen faldt 6,99 kr
68 kr
Typisk tilbudspris 64,99 kr (90 dage)
Cocio Classic Flaske à 0,4 liter
23,75 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
9,50 kr
Cocio Classic Flaske à 270 ml
25,93 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
7 kr
Scandinavian Park1 tilbud
COCIO CLASSIC 18 FLASKER 18 x 0,4 l
23,61 kr pr. liter
Gælder til onsdag
169,99 kr
Netto1 tilbud
Cocio 25 cl.
24,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
6 kr
Føtex1 tilbud
Classic 7-I
3464,37 kr pr. stk
Gælder til torsdag
3464,37 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Cocio Classic lige nu?

Der er 8 tilbud på Cocio Classic lige nu, i 6 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 5 kr.

Hvor mange kæder har Cocio Classic på tilbud?

6 kæder har Cocio Classic på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 20,00 kr pr. liter.

Samme vare hos