Sparekurven

Coop Hakket Oksekød på tilbud

Log ind for at følge

23 priser fra 25 kr denne uge, i 7 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

23
tilbud
7
kæder
25 kr
laveste pris
50,00 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 25 kr

Billigst siden april: 5 kr hos SuperBrugsen (uge 32)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (8 af 23 uger med tilbud)

Calle2 tilbud
Hakket Gris og Okse 8-10%
50,00 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
25 kr
Hakim Oksekød 8-12% Pr. bk.
33,33 kr pr. stk
Gælder til tirsdag
33,33 kr
Føtex3 tilbud
Hakket okse- eller grisekød 600-1100 g. 4-7% fedt.
53,64 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59 kr
Hakket oksekød 700-800 g. 9-15% fedt.
70,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
49 kr
Hakket okse/grisekød 400 g. Pr. kg 75,-
72,50 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
29 kr
Bilka1 tilbud
Hakket okse/grisekød 1,2 kg. 8-12 % fedt. Pr. kg 65.83
65,83 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
79 kr
Netto3 tilbud
Velsmag hakket okse- og grisekød 8-12%
69,00 kr pr. kg
Gælder til fredag
Prisen steg 30 kr
69 kr
Velsmag hakket oksekød 4-7% 350 g.
114,14 kr pr. kg
Gælder til fredag
Prisen steg 4,95 kr
39,95 kr
Typisk tilbudspris 39,95 kr (90 dage)
Velsmag hakket oksekød 4-7% 350 g
114,14 kr pr. kg
Gælder til fredag
Prisen steg 4,95 kr
39,95 kr
Typisk tilbudspris 39,95 kr (90 dage)
Lidl12 tilbud
MADVÆRK Hakket oksekød 14-18 % fedt. 800 g.
91,19 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
72,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 14-18 % fedt. 800 g / pk.
91,19 kr pr. kg
Gælder til torsdag
72,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 14-18 % fedt. 800 g / pk.
91,19 kr pr. kg
Gælder til torsdag
72,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 14-18 % fedt. 800 g.
91,19 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
72,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 14-18 % fedt. 400 g / pk.
94,88 kr pr. kg
Gælder til torsdag
37,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 14-18 % fedt. 400 g / pk.
94,88 kr pr. kg
Gælder til torsdag
37,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 8-12 % fedt. 800 g / pk.
96,19 kr pr. kg
Gælder til torsdag
76,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 8-12 % fedt. 800 g / pk.
96,19 kr pr. kg
Gælder til torsdag
76,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 8-12 % fedt. 400 g / pk.
99,88 kr pr. kg
Gælder til torsdag
39,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 8-12 % fedt. 400 g / pk.
99,88 kr pr. kg
Gælder til torsdag
39,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 4-7 % fedt. 400 g / pk.
112,38 kr pr. kg
Gælder til torsdag
44,95 kr
MADVÆRKET Hakket oksekød 4-7 % fedt. 400 g / pk.
112,38 kr pr. kg
Gælder til torsdag
44,95 kr
Dagli'Brugsen1 tilbud
Coop hakket oksekød 14-18% 400 g
97,50 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
39 kr
Coop 365discount1 tilbud
Coop mørbrad af gris, flæskesteg eller hakket oksekød 8-12%
99,00 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Coop Hakket Oksekød lige nu?

Der er 23 tilbud på Coop Hakket Oksekød lige nu, i 7 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 25 kr.

Hvor mange kæder har Coop Hakket Oksekød på tilbud?

7 kæder har Coop Hakket Oksekød på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 50,00 kr pr. kg.

Samme vare hos