Sparekurven

Coop Kyllingeinderfilet på tilbud

Log ind for at følge

8 priser fra 26,99 kr denne uge, i 4 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

8
tilbud
4
kæder
26,99 kr
laveste pris
12,25 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 18 kr

Billigst siden april: 15 kr hos Coop 365discount (uge 32)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (9 af 23 uger med tilbud)

Kvickly1 tilbud
Coop paneret kylling 4 poser
12,25 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
49 kr
Løvbjerg2 tilbud
Illustration: kylling
Kyllingeinderfilet el. hele kyllingelår med ryg
24,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119,99 kr
Illustration: kylling
Dansk kyllingeinderfilet, kyllingeunderlår el. kyllingeoverlår
33,74 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
26,99 kr
Netto1 tilbud
Kyllingebrystfilet eller -inderfilet 400 g
72,50 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
29 kr
Lidl4 tilbud
MADVÆRKET Kyllingeinderfilet 650 g / pk.
76,85 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
MADVÆRKET Kyllingeinderfilet 650 g / pk.
76,85 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
MADVÆRKET Kyllingeinderfilet 350 g / pk.
85,57 kr pr. kg
Gælder til torsdag
29,95 kr
MADVÆRKET Kyllingeinderfilet 350 g / pk.
85,57 kr pr. kg
Gælder til torsdag
29,95 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Coop Kyllingeinderfilet lige nu?

Der er 8 tilbud på Coop Kyllingeinderfilet lige nu, i 4 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 26,99 kr.

Hvor mange kæder har Coop Kyllingeinderfilet på tilbud?

4 kæder har Coop Kyllingeinderfilet på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 12,25 kr pr. kg.

Samme vare hos