Sparekurven

Den Gamle Fabrik Marmelade på tilbud

Log ind for at følge

6 priser fra 14,99 kr denne uge, i 4 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

6
tilbud
4
kæder
14,99 kr
laveste pris
31,98 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 14,99 kr

Billigst siden april: 12 kr hos Coop 365discount (uge 29)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Scandinavian Park (6 af 15 uger med tilbud)

fakta Tyskland2 tilbud
Den Gamle Fabrik Marmelade 600 g Kg-pris 31,98
31,98 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
19,19 kr
Den Gamle Fabrik Marmelade 600 g
33,32 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
Prisen faldt 2,01 kr
19,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Calle1 tilbud
Den Gamle Fabrik Marmelade el. Ribsgelé 600-650 g
33,33 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
20 kr
Scandinavian Park1 tilbud
DEN GAMLE FABRIK Forskellige slags, 380 g
39,45 kr pr. kg
Gælder til onsdag
14,99 kr
Lidl2 tilbud
MÜHLHÄUSER/ DEN GAMLE FABRIK Marmelade 350-450 g.
57,14 kr pr. kg
Gælder til lørdag
20 kr
MÜHLHÄUSER/ DEN GAMLE FABRIK Marmelade 350-450 g.
57,14 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
20 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Den Gamle Fabrik Marmelade lige nu?

Der er 6 tilbud på Den Gamle Fabrik Marmelade lige nu, i 4 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 14,99 kr.

Hvor mange kæder har Den Gamle Fabrik Marmelade på tilbud?

4 kæder har Den Gamle Fabrik Marmelade på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 31,98 kr pr. kg.

Samme vare hos