Sparekurven

Diamond Hill på tilbud

Log ind for at følge

8 priser fra 22 kr denne uge, i 8 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

8
tilbud
8
kæder
22 kr
laveste pris
16,67 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 30 kr

Billigst siden april: 20 kr hos Netto (uge 30)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Netto (12 af 24 uger med tilbud)

Fleggaard1 tilbud
Diamond Hill 3 l. Australien. Flere varianter. Pr. BIB 64,99. Pr. liter v/merkøb 16,67.
16,67 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
100 kr
Pøtzsch1 tilbud
Diamond Hill Shiraz Merlot, Chardonnay, Shiraz Rosé eller Cabernet Merlot Flaske à 0,75 liter, Australien
29,33 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
22 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Diamond Hill Australien Flere varianter 6 x 0,75 l Literpris 31,11 Pr. flaske 34,99
31,11 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
139,99 kr
Spar1 tilbud
Diamond Hill Australien. Shiraz Merlot, Chardonnay eller Shiraz Rosé. 3 liter.
31,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
95 kr
Føtex1 tilbud
Castillo de Maria, Casa Nostra Appassimento eller Diamond Hill Bag-in-Box 3 liter. Spanien, Italien eller Australien. Rødvin, hvidvin eller rosé.
33,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
99 kr
Bilka1 tilbud
Castillo de Maria, Diamond Hill eller Casa Nostra Bag-in-Box 3 liter
33,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
LET-KØB1 tilbud
Diamond Hill Australien. Shiraz Merlot Chardonnay eller Shiraz Rosé. 3 liter. Literpris 36,33 Pr. box
36,33 kr pr. liter
Gælder til søndag
109 kr
BorderShop1 tilbud
Diamond Hill Rød, Hvid eller Rosé, Australien Frit valg
59,95 kr pr. stk
Gælder til tirsdag
59,95 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Diamond Hill lige nu?

Der er 8 tilbud på Diamond Hill lige nu, i 8 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 22 kr.

Hvor mange kæder har Diamond Hill på tilbud?

8 kæder har Diamond Hill på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 16,67 kr pr. liter.

Samme vare hos