Sparekurven

Egekilde på tilbud

Log ind for at følge

6 priser fra 59 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

6
tilbud
5
kæder
59 kr
laveste pris
4,92 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 55 kr

Billigst siden april: 5 kr hos Netto (uge 31)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Pøtzsch (8 af 18 uger med tilbud)

Pøtzsch2 tilbud
Egekilde i flaske Citrus eller hyldeblomst Pakke à 24 x 0,5 liter
4,92 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
59 kr
Egekilde Flere varianter, kasse à 24 x 0,33 liter
7,45 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Prisen steg 2 kr
59 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Egekilde PET Flere varianter 24 x 0,5 l
5,00 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
59,99 kr
BorderShop1 tilbud
Egekilde Hyldeblomst-Lime, Blåbær, Hindbær-Rabarber, Citrus eller Hvid m. Brus
7,57 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
59,95 kr
Fleggaard1 tilbud
Egekilde 24 x 0,33 l. Flere varianter. 3 ks. 179,99 Pr. ks. 59,99 v/køb af 3 ks.
22,73 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
179,99 kr
Calle1 tilbud
Egekilde 24 x 0,33 l. Flere varianter. Pr. liter 5,45. Ingen pant.
2,50 kr pr. stk
Gælder til tirsdag
59,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Egekilde lige nu?

Der er 6 tilbud på Egekilde lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 59 kr.

Hvor mange kæder har Egekilde på tilbud?

5 kæder har Egekilde på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 4,92 kr pr. liter.

Samme vare hos