Sparekurven

Faxe Kondi Energy på tilbud

Log ind for at følge

11 priser fra 9,95 kr denne uge, i 7 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

11
tilbud
7
kæder
9,95 kr
laveste pris
6,63 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 9,43 kr

Billigst siden april: 3 kr hos Rema 1000 (uge 35)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Rema 1000 (4 af 18 uger med tilbud)

Meny1 tilbud
PEPSI ELLER FAXE KONDI PR. FLASKE
6,63 kr pr. liter
Gælder til torsdag
9,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
BorderShop1 tilbud
Faxe Kondi Energy Original eller 0 kalorier Frit valg
13,88 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
99,95 kr
Pøtzsch2 tilbud
Faxe Kondi Energy Flere varianter, kasse à 12 x 0,5 liter
14,33 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
86 kr
Faxe Kondi Energy Flere varianter Kasse à 12 x 0,5 liter
14,33 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
86 kr
Fleggaard2 tilbud
Faxe Kondi Energy PET 12 x 0,5 l. Flere varianter. Pr. liter 14,67. Ingen pant.
14,67 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
88 kr
Faxe Kondi Energy 12 x 0,5 l. Flere varianter. Pr. ks.
16,67 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
99,99 kr
Scandinavian Park2 tilbud
FAXE KONDI 0 KALORIER
Gælder til onsdag
49,99 kr
FAXE KONDI
Gælder til onsdag
54,99 kr
fakta Tyskland2 tilbud
Faxe Kondi Energy Flere varianter 12 x 0,5 l
Gælder til tirsdag
89,99 kr
Faxe Kondi Energy Flere varianter 12 x 0,5 l
Gælder til tirsdag
89,99 kr
Calle1 tilbud
Faxe Kondi Energy 12 x 0,5 l. Flere varianter. Pr. liter 6,67. Ingen pant.
8,33 kr pr. stk
Gælder til tirsdag
99,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Faxe Kondi Energy lige nu?

Der er 11 tilbud på Faxe Kondi Energy lige nu, i 7 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 9,95 kr.

Hvor mange kæder har Faxe Kondi Energy på tilbud?

7 kæder har Faxe Kondi Energy på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 6,63 kr pr. liter.

Samme vare hos