Sparekurven

Faxe Premium på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 44,99 kr denne uge, i 3 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
3
kæder
44,99 kr
laveste pris
8,33 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 44,99 kr

Billigst siden april: 10 kr hos fakta Tyskland (uge 29)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos fakta Tyskland (10 af 23 uger med tilbud)

Pøtzsch1 tilbud
Faxe Premium eller Giraf Gold Kasse à 24 x 0,33 liter
8,33 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
66 kr
Typisk tilbudspris 59,99 kr (90 dage)
Løvbjerg1 tilbud
Butchers cut premium
59,99 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
44,99 kr
Typisk tilbudspris 44,99 kr (90 dage)
Scandinavian Park2 tilbud
FAXE PREMIUM 330 ml
196,94 kr pr. liter
Gælder til onsdag
64,99 kr
FAXE PREMIUM 330 ml
196,94 kr pr. liter
Gælder til onsdag
64,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Faxe Premium lige nu?

Der er 4 tilbud på Faxe Premium lige nu, i 3 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 44,99 kr.

Hvor mange kæder har Faxe Premium på tilbud?

3 kæder har Faxe Premium på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 8,33 kr pr. liter.

Samme vare hos