Sparekurven

Fun på tilbud

Log ind for at følge

6 priser fra 5 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

6
tilbud
5
kæder
5 kr
laveste pris
10,00 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 9,99 kr

Billigst siden april: 5 kr hos Fleggaard (uge 39)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos fakta Tyskland (4 af 19 uger med tilbud)

Fleggaard1 tilbud
Fun Light 0,5 l. Flere varianter.
10,00 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
5 kr
Føtex1 tilbud
Fun eller Scoop a 50 cl. fl. Flere varianter. Ekskl. embl. Pr. færdigblandet liter v/merkøb 1,60 2 stk.
16,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
16 kr
Typisk tilbudspris 10 kr (90 dage)
Rema 10002 tilbud
Fun eller SCOOP 50 cl. Ex. pant
20,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
10 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Fun eller SCOOP 50 cl. Ex. pant
20,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
10 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Spar1 tilbud
Fun eller Scoop Flere varianter. 0,5 liter. Pris pr. færdigblandet liter 2,40.
24,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
Typisk tilbudspris 10 kr (90 dage)
fakta Tyskland1 tilbud
FUN light Flere varianter 0,5 l
40,00 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
20 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Fun lige nu?

Der er 6 tilbud på Fun lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 5 kr.

Hvor mange kæder har Fun på tilbud?

5 kæder har Fun på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 10,00 kr pr. liter.

Samme vare hos