Sparekurven

Graasten Remoulade på tilbud

Log ind for at følge

8 priser fra 10 kr denne uge, i 7 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

8
tilbud
7
kæder
10 kr
laveste pris
20,83 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 12 kr

Billigst siden april: 10 kr hos Netto (uge 27)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Løvbjerg (3 af 15 uger med tilbud)

Fleggaard1 tilbud
Graasten Ketchup, Remoulade el. Sennep 800 g. Flere varianter.
20,83 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
50 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Graasten Remoulade, Ketchup el. Sennep Flere varianter 800 g
25,00 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
20 kr
Rema 10002 tilbud
Graasten remoulade, ketchup eller sennep 800 g
25,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
20 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Graasten remoulade, ketchup eller sennep 800 g
25,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
20 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Coop 365discount1 tilbud
Graasten remoulade eller mayonnaise 375 g. 1 stk.
42,67 kr pr. kg
Gælder til onsdag
16 kr
Typisk tilbudspris 16 kr (90 dage)
Spar1 tilbud
Graasten Remoulade eller Mayonnaise 150 g. Kg pris 66,67.
66,67 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
10 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
SuperBrugsen1 tilbud
Graasten remoulade eller mayonnaise 150 g
93,33 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Typisk tilbudspris 12 kr (90 dage)
Kvickly1 tilbud
Graasten remoulade eller mayonnaise 150 g
93,33 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Typisk tilbudspris 12 kr (90 dage)

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Graasten Remoulade lige nu?

Der er 8 tilbud på Graasten Remoulade lige nu, i 7 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 10 kr.

Hvor mange kæder har Graasten Remoulade på tilbud?

7 kæder har Graasten Remoulade på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 20,83 kr pr. kg.

Samme vare hos