Sparekurven

Håndværker på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 12,95 kr denne uge, i 1 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
1
kæder
12,95 kr
laveste pris
21,58 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 12,95 kr

Billigst siden april: 6 kr hos SuperBrugsen (uge 29)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (17 af 23 uger med tilbud)

Lidl4 tilbud
TASTINO Blandede rundstykker eller håndværkere 600 g
21,58 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
TASTINO Blandede rundstykker eller håndværkere 600 g
21,58 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
TASTINO Blandede rundstykker eller håndværkere 600 g
21,58 kr pr. kg
Gælder til lørdag
12,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
TASTINO Blandede rundstykker eller håndværkere 600 g
21,58 kr pr. kg
Gælder til lørdag
12,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage

Samme vare hos