Sparekurven

Harboe Classic på tilbud

Log ind for at følge

8 priser fra 22 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

8
tilbud
5
kæder
22 kr
laveste pris
6,31 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 21,99 kr

Billigst siden april: 2,50 kr hos Coop 365discount (uge 36)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Bilka (5 af 23 uger med tilbud)

BorderShop2 tilbud
Harboe Cola
6,31 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
49,95 kr
Harboe Favoritter Pilsner, Classic eller Pilsner 0,0-4,6% Frit valg
6,94 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
55 kr
Typisk tilbudspris 55 kr (90 dage)
SuperBrugsen2 tilbud
Harboe Classic eller Pilsner 0,0% 6 x 33 cl. Literpris 11,11 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
11,11 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
22 kr
Harboe Classic eller Pilsner 0,0% 6 x 33 cl. Literpris 11,11 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
22 kr
Kvickly2 tilbud
Harboe Classic eller Pilsner 0,0% 6 x 33 cl. Literpris 11,11 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
11,11 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
22 kr
Harboe Classic eller Pilsner 0,0% 6 x 33 cl. Literpris 11,11 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
22 kr
Fleggaard1 tilbud
Harboe Classic, Pilsner el. 0,0 % 24 x 0,33 l. Flere varianter. Pr. ks. 54,99. Pr. liter v/merkøb 6,52. Ingen pant.
156,57 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
155 kr
Føtex1 tilbud
Classic 7-I
3464,37 kr pr. stk
Gælder til torsdag
3464,37 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Harboe Classic lige nu?

Der er 8 tilbud på Harboe Classic lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 22 kr.

Hvor mange kæder har Harboe Classic på tilbud?

5 kæder har Harboe Classic på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 6,31 kr pr. liter.

Samme vare hos