Sparekurven

Harboe Julebryg på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 49,95 kr denne uge, i 4 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
4
kæder
49,95 kr
laveste pris
6,31 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 24 kr

Billigst siden april: 3 kr hos Rema 1000 (uge 35)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Løvbjerg (3 af 15 uger med tilbud)

BorderShop1 tilbud
Harboe Cola
6,31 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
49,95 kr
Pøtzsch1 tilbud
Harboe Julebryg Kasse á 24 x 0,33 liter
7,45 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
59 kr
Fleggaard1 tilbud
Harboe Julebryg 24 x 0,33 l. Pr. liter 7,52. Ingen pant.
7,52 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
59,59 kr
Calle1 tilbud
Harboe Julebryg 24 x 0,33 l Pr. liter 7,2. Ingen pant.
Gælder til tirsdag
59,59 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Harboe Julebryg lige nu?

Der er 4 tilbud på Harboe Julebryg lige nu, i 4 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 49,95 kr.

Hvor mange kæder har Harboe Julebryg på tilbud?

4 kæder har Harboe Julebryg på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 6,31 kr pr. liter.

Samme vare hos