Sparekurven

Heineken Original på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 40 kr denne uge, i 3 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
3
kæder
40 kr
laveste pris
10,09 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 15 kr

Billigst siden april: 4 kr hos Rema 1000 (uge 29)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Scandinavian Park (4 af 18 uger med tilbud)

BorderShop2 tilbud
Heineken Original eller 0,0 0,0-4,6% Frit valg 24 x 33 CL
10,09 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
79,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Heineken 5%
17,67 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
139,95 kr
Pøtzsch1 tilbud
Heineken Lager Beer Original eller 0,0% Kasse à 24 x 0,33 liter
11,36 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Prisen faldt 9,99 kr
90 kr
Netto1 tilbud
Oreo original 440 g.
90,91 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
40 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Heineken Original lige nu?

Der er 4 tilbud på Heineken Original lige nu, i 3 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 40 kr.

Hvor mange kæder har Heineken Original på tilbud?

3 kæder har Heineken Original på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 10,09 kr pr. liter.

Samme vare hos