Sparekurven

Kærgården Original på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 9,99 kr denne uge, i 3 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
3
kæder
9,99 kr
laveste pris
49,95 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 9,99 kr

Billigst siden april: 9,99 kr hos Fleggaard (uge 26)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Fleggaard (15 af 18 uger med tilbud)

Fleggaard1 tilbud
Smørbar Kærgården 200 g
49,95 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
9,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Føtex2 tilbud
Kærgården smørbar 200 g. Original eller let. plus pris Gælder kun med føtex plus appen
50,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
10 kr
Kærgården smørbar 200 g. Original eller let. Pr. kg 60
60,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
Netto1 tilbud
Oreo original 440 g.
90,91 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
40 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Kærgården Original lige nu?

Der er 4 tilbud på Kærgården Original lige nu, i 3 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 9,99 kr.

Hvor mange kæder har Kærgården Original på tilbud?

3 kæder har Kærgården Original på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 49,95 kr pr. kg.

Samme vare hos