Landgraf Spätburgunder på tilbud
Log ind for at følge4 priser fra 69 kr denne uge, i 2 kæder.
4
tilbud
2
kæder
69 kr
laveste pris
92,00 kr pr. liter
laveste enhedspris
Prishistorik
Typisk pris 69 kr
Billigst siden april: 69 kr hos Rema 1000 (uge 29)
På tilbud 2 af de sidste 8 uger
Oftest billigst hos Kvickly (2 af 6 uger med tilbud)
SuperBrugsen2 tilbud
Landgraf Spätburgunder eller Landgraf Riesling Feinherb Tyskland. 75 cl. Literpris 92,00. Frit valg.
Nyt i denne uge
69 kr
Landgraf Spätburgunder eller Landgraf Riesling Feinherb Tyskland. 75 cl. Literpris 92,00. Frit valg.
Nyt i denne uge
69 kr
Kvickly2 tilbud
Landgraf Spätburgunder eller Landgraf Riesling Feinherb Tyskland. 75 cl. Literpris 92,00. Frit valg.
Nyt i denne uge
69 kr
Landgraf Spätburgunder eller Landgraf Riesling Feinherb Tyskland. 75 cl. Literpris 92,00. Frit valg.
Nyt i denne uge
69 kr
Ofte stillede spørgsmål
Hvor mange tilbud er der på Landgraf Spätburgunder lige nu?
Der er 4 tilbud på Landgraf Spätburgunder lige nu, i 2 forskellige kæder.
Hvad er den laveste pris?
Den laveste pris lige nu er 69 kr.
Hvor mange kæder har Landgraf Spätburgunder på tilbud?
2 kæder har Landgraf Spätburgunder på tilbud lige nu.
Hvad er den laveste enhedspris?
Den laveste enhedspris lige nu er 92,00 kr pr. liter.