Sparekurven

Lavazza på tilbud

Log ind for at følge

15 priser fra 25 kr denne uge, i 9 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

15
tilbud
9
kæder
25 kr
laveste pris
100,00 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 10 kr

Billigst siden april: 8 kr hos Bilka (uge 34)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Kvickly (3 af 15 uger med tilbud)

Fleggaard2 tilbud
Lavazza Caffe Crema Gustoso el. Classico Helbønne 1 kg. Flere varianter.
100,00 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
100 kr
Lavazza He. Rønne 1000 g
139,99 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
139,99 kr
Rema 10001 tilbud
Café Noir, Gevalia, Lavazza Oro, Merrild kaffe eller instant 120-500 g
118,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
59 kr
Bilka2 tilbud
Merrild, Karat eller Lavazza formalet kaffe 250-400 g Merrild specialristet, Karat Original, Lavazza Oro eller rossa.
132,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
33 kr
Kapsler, chai latte, specialiteter eller puder 10 stk. L'OR, Lavazza, Nescafé eller Black Coffee kapsler, 8-16 stk. Senseo puder, 8 stk. Fredsted chai latte eller 8-10 stk. Nescafé specialiteter. Flere varianter. Pr. stk. max. 3.13
2,50 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
25 kr
SuperBrugsen2 tilbud
Nescafe instant kaffe eller Lavazza hele kaffebønner Flere varianter. 200-500 g.
138,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
69 kr
Typisk tilbudspris 62 kr (90 dage)
Starbucks, Nescafe, L'OR, Black Coffee Roasters eller Lavazza kaffekapsler Flere varianter. 10 stk. Stk.-pris 2,50. Frit valg. 1 stk.
25,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
25 kr
Føtex1 tilbud
Lavazza helebønner 1 kg. Flere varianter.
139,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
139 kr
Calle1 tilbud
Lavazza Helbønne 1000 g
139,99 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
139,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Spar2 tilbud
Lavazza Hele Bønner Qualità Oro eller Espresso Barista Perfetto. 1 kg.
159,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
159 kr
Merrild eller Lavazza Flere varianter. 200-500 g.
295,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen faldt 6 kr
59 kr
Typisk tilbudspris 60,98 kr (90 dage)
Meny2 tilbud
LAVAZZA HELE BØNNER Flere varianter. 1 KG
159,95 kr pr. kg
Gælder til torsdag
159,95 kr
MERRILD ELLER LAVAZZA Formalet eller Instant kaffe. Flere varianter. 200-500 g. Max. kg pris 299,75. Max. 4 stk. pr. kunde pr. dag.
59,95 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Prisen steg 4,95 kr
59,95 kr
Typisk tilbudspris 60,98 kr (90 dage)
Kvickly2 tilbud
Nescafe instant kaffe eller Lavazza hele kaffebønner Flere varianter. 200-500 g. Kg-pris maks. 345,00. Frit valg.
345,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
69 kr
Typisk tilbudspris 62 kr (90 dage)
Starbucks, Nescafe, L'OR, Black Coffee Roasters eller Lavazza kaffekapsler Flere varianter. 10 stk.
2,50 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
25 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Lavazza lige nu?

Der er 15 tilbud på Lavazza lige nu, i 9 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 25 kr.

Hvor mange kæder har Lavazza på tilbud?

9 kæder har Lavazza på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 100,00 kr pr. kg.

Samme vare hos