Sparekurven

Lillebror Ostehaps på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 28 kr denne uge, i 3 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
3
kæder
28 kr
laveste pris
3,76 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 20 kr

Billigst siden april: 10 kr hos Netto (uge 30)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Fleggaard (7 af 15 uger med tilbud)

Lidl2 tilbud
Lillebror Ostetraps 432 g
3,76 kr pr. kg
Gælder til lørdag
39 kr
Lillebror Ostetraps 432 g
90,28 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
39 kr
Meny1 tilbud
LILLEBROR OSTEHAPS Original. 324 g.
86,42 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
28 kr
Min Købmand1 tilbud
Lillebror Ostehaps 324 g.
86,42 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
28 kr
Typisk tilbudspris 28 kr (90 dage)

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Lillebror Ostehaps lige nu?

Der er 4 tilbud på Lillebror Ostehaps lige nu, i 3 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 28 kr.

Hvor mange kæder har Lillebror Ostehaps på tilbud?

3 kæder har Lillebror Ostehaps på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 3,76 kr pr. kg.

Samme vare hos