Sparekurven

Lurpak Smør på tilbud

Log ind for at følge

7 priser fra 12 kr denne uge, i 4 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

7
tilbud
4
kæder
12 kr
laveste pris
60,00 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 15 kr

Billigst siden april: 8,49 kr hos Scandinavian Park (uge 33)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (11 af 23 uger med tilbud)

Lidl4 tilbud
LURPAK Smør eller smørbar 200 g
60,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
12 kr
Typisk tilbudspris 19,95 kr (90 dage)
LURPAK Smør eller smørbar 200 g
60,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
12 kr
Typisk tilbudspris 19,95 kr (90 dage)
LURPAK Smør eller smørbar 200 g / stk.
99,75 kr pr. kg
Gælder til torsdag
19,95 kr
Typisk tilbudspris 19,95 kr (90 dage)
LURPAK Smør eller smørbar 200 g / stk.
99,75 kr pr. kg
Gælder til torsdag
19,95 kr
Typisk tilbudspris 19,95 kr (90 dage)
Dagli'Brugsen1 tilbud
Lurpak smør eller smørbar 200 g. Kg-pris 75,00. Frit valg.
75,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
15 kr
Typisk tilbudspris 19,95 kr (90 dage)
Rema 10001 tilbud
Lurpak smør, smørbar, pisket eller plantebaseret 150-200 g
75,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
Fleggaard1 tilbud
Lurpak Spray Smør 200 ml.
125,00 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
25 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Lurpak Smør lige nu?

Der er 7 tilbud på Lurpak Smør lige nu, i 4 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 12 kr.

Hvor mange kæder har Lurpak Smør på tilbud?

4 kæder har Lurpak Smør på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 60,00 kr pr. kg.

Samme vare hos