Sparekurven

Mionetto på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 39,99 kr denne uge, i 4 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
4
kæder
39,99 kr
laveste pris
53,32 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 39,99 kr

Billigst siden april: 39,99 kr hos Calle (uge 28)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Calle (8 af 18 uger med tilbud)

Calle1 tilbud
Mionetto Frizzante 0,75 l. Italien
53,32 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
39,99 kr
BorderShop1 tilbud
Mionetto Prosecco Brut eller Prosecco Rosé, Italien Frit valg
66,60 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
49,95 kr
Fleggaard1 tilbud
Mionetto 0,75 l. Italien. Flere varianter. Pr. fl.
66,65 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
49,99 kr
Scandinavian Park1 tilbud
MIONETTO Italien. Prosecco Treviso Brut, Extra Dry eller Spumante Rosé, 11% vol. alk., 0,75 l
66,65 kr pr. liter
Gælder til torsdag
49,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Mionetto lige nu?

Der er 4 tilbud på Mionetto lige nu, i 4 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 39,99 kr.

Hvor mange kæder har Mionetto på tilbud?

4 kæder har Mionetto på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 53,32 kr pr. liter.

Samme vare hos