Sparekurven

Neutral Shower på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 18 kr denne uge, i 3 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
3
kæder
18 kr
laveste pris
16,66 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 15 kr

Billigst siden april: 15 kr hos fakta Tyskland (uge 27)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos fakta Tyskland (14 af 23 uger med tilbud)

fakta Tyskland1 tilbud
Illustration: vaskemiddel
Neutral Storvask 4,2 kg
16,66 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
69,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Lidl2 tilbud
NEUTRAL Storvask 4,2 kg.
18,81 kr pr. kg
Gælder til lørdag
79 kr
Typisk tilbudspris 79,99 kr (90 dage)
NEUTRAL Storvask 4,2 kg.
18,81 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
79 kr
Typisk tilbudspris 79,99 kr (90 dage)
Føtex1 tilbud
Neutral kropspleje 50-500 ml/200 g Shower, roll-on, deodorant, shampoo, balsam, bodylotion, intimsebe, barsæbe eller flydende håndsæbe refill
18,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
18 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Neutral Shower lige nu?

Der er 4 tilbud på Neutral Shower lige nu, i 3 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 18 kr.

Hvor mange kæder har Neutral Shower på tilbud?

3 kæder har Neutral Shower på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 16,66 kr pr. kg.

Samme vare hos