Sparekurven

Neutral Storvask på tilbud

Log ind for at følge

7 priser fra 32 kr denne uge, i 6 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

7
tilbud
6
kæder
32 kr
laveste pris
16,66 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 29,99 kr

Billigst siden april: 20 kr hos fakta Tyskland (uge 29)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos BorderShop (7 af 23 uger med tilbud)

fakta Tyskland1 tilbud
Illustration: vaskemiddel
Neutral Storvask 4,2 kg
16,66 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
69,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Lidl2 tilbud
NEUTRAL Storvask 4,2 kg.
18,81 kr pr. kg
Gælder til lørdag
79 kr
Typisk tilbudspris 79,99 kr (90 dage)
NEUTRAL Storvask 4,2 kg.
18,81 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
79 kr
Typisk tilbudspris 79,99 kr (90 dage)
Bilka1 tilbud
Neutral vaskemiddel 3 kg storvask eller 1,75 liter flydende vask. Flere varianter.
31,67 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
95 kr
Min Købmand1 tilbud
Neutral Vask Colour. 700 ml.
45,71 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
32 kr
SuperBrugsen1 tilbud
Neutral vaskemiddel Flydende 700 ml eller storvask 1,04 kg. 14-18 vaske. Pris pr. vask maks. 2,29. Frit valg. 1 stk.
45,71 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
32 kr
Kvickly1 tilbud
Neutral vaskemiddel Flydende 700 ml eller storvask 1,04 kg. 14-18 vaske. Pris pr. vask maks. 2,29. Frit valg. 1 stk.
45,71 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
32 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Neutral Storvask lige nu?

Der er 7 tilbud på Neutral Storvask lige nu, i 6 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 32 kr.

Hvor mange kæder har Neutral Storvask på tilbud?

6 kæder har Neutral Storvask på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 16,66 kr pr. kg.

Samme vare hos