Sparekurven

Neutral Vaskemiddel på tilbud

Log ind for at følge

10 priser fra 29,99 kr denne uge, i 10 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

10
tilbud
10
kæder
29,99 kr
laveste pris
30,52 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 12 kr

Billigst siden april: 8 kr hos Coop 365discount (uge 28)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos BorderShop (7 af 23 uger med tilbud)

BorderShop1 tilbud
Neutral Professional Flydende vaskemiddel, til hvidt eller farvet tøj Frit valg
30,52 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
79,95 kr
Fleggaard1 tilbud
Neutral Væbemiddel 1,25 l
33,33 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
125 kr
Calle1 tilbud
Neutral Vaskemiddel 1,25 l. 2/3 flaske. Flere varianter.
33,33 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
125 kr
Rema 10001 tilbud
Biotex Wonder wash 1480 ml/37 vaske Neutral vaskemiddel 1750 ml/35 vaske
39,43 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
69 kr
Løvbjerg1 tilbud
Illustration: vaskemiddel
Biotex vaskemiddel
42,84 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
29,99 kr
Typisk tilbudspris 27,99 kr (90 dage)
Min Købmand1 tilbud
Neutral Vask Colour. 700 ml.
45,71 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
32 kr
SuperBrugsen1 tilbud
Neutral vaskemiddel Flydende 700 ml eller storvask 1,04 kg. 14-18 vaske. Pris pr. vask maks. 2,29. Frit valg. 1 stk.
45,71 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
32 kr
Kvickly1 tilbud
Neutral vaskemiddel Flydende 700 ml eller storvask 1,04 kg. 14-18 vaske. Pris pr. vask maks. 2,29. Frit valg. 1 stk.
45,71 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
32 kr
Scandinavian Park1 tilbud
Dalli Flydende vaskemiddel, 100 VASKE
79,99 kr pr. liter
Gælder til onsdag
79,99 kr
Bilka1 tilbud
Neutral vaskemiddel 3 kg storvask eller 1,75 liter flydende vask. Flere varianter.
31,67 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
95 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Neutral Vaskemiddel lige nu?

Der er 10 tilbud på Neutral Vaskemiddel lige nu, i 10 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 29,99 kr.

Hvor mange kæder har Neutral Vaskemiddel på tilbud?

10 kæder har Neutral Vaskemiddel på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 30,52 kr pr. liter.

Samme vare hos