Sparekurven

Nutella på tilbud

Log ind for at følge

11 priser fra 29,99 kr denne uge, i 6 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

11
tilbud
6
kæder
29,99 kr
laveste pris
15,89 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 24,99 kr

Billigst siden april: 9,95 kr hos Meny (uge 33)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos fakta Tyskland (9 af 18 uger med tilbud)

BorderShop2 tilbud
Nutella B-Ready 10 stk., 220 g
15,89 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
34,95 kr
Nutella 3 x 800 g Pris pr. kg. DKK 52,06
52,06 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
124,95 kr
fakta Tyskland4 tilbud
Nutella 3 x 750 + 75 g
16,70 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
123,99 kr
Nutella 3 x 750 + 75 g
16,70 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
123,99 kr
Ferrero Nutella Biscuits 304 g
98,65 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
29,99 kr
Typisk tilbudspris 29,99 kr (90 dage)
Ferrero Nutella B - Ready 220 g
136,32 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
29,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Pøtzsch2 tilbud
Nutella Glas à 1 kg
49,00 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
49 kr
Nutella Plant Based Glas à 350 gram
85,71 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
30 kr
Fleggaard1 tilbud
Nutella 825 g 3 gl.
54,55 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
135 kr
Løvbjerg1 tilbud
Illustration: kolonial
Nutella
105,69 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
36,99 kr
Typisk tilbudspris 36,50 kr (90 dage)
Calle1 tilbud
Nutella 3 gl.
45,00 kr pr. stk
Gælder til tirsdag
135 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Nutella lige nu?

Der er 11 tilbud på Nutella lige nu, i 6 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 29,99 kr.

Hvor mange kæder har Nutella på tilbud?

6 kæder har Nutella på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 15,89 kr pr. kg.

Samme vare hos