Sparekurven

Odense Blød Nougat på tilbud

Log ind for at følge

5 priser fra 25 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

5
tilbud
5
kæder
25 kr
laveste pris
99,98 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 59,27 kr

Billigst siden april: 25 kr hos Rema 1000 (uge 39)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Pøtzsch (5 af 10 uger med tilbud)

Scandinavian Park1 tilbud
ODENSE BLOD NOUGAT 500 g
99,98 kr pr. kg
Gælder til onsdag
49,99 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Odense Blød Nougat 500 g
109,98 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
54,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Fleggaard1 tilbud
Odense Blød Nougat 500 g
111,10 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
55,55 kr
Typisk tilbudspris 55,55 kr (90 dage)
Pøtzsch1 tilbud
Odense Blød Nougat Pakke á 200 gram
137,50 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
27,50 kr
Rema 10001 tilbud
Odense overtræk, blød nougat eller chokoladeknapper 115-150 g
217,39 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
25 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Odense Blød Nougat lige nu?

Der er 5 tilbud på Odense Blød Nougat lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 25 kr.

Hvor mange kæder har Odense Blød Nougat på tilbud?

5 kæder har Odense Blød Nougat på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 99,98 kr pr. kg.

Samme vare hos