Sparekurven

Omo Vaskemiddel på tilbud

Log ind for at følge

13 priser fra 10 kr denne uge, i 8 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

13
tilbud
8
kæder
10 kr
laveste pris
11,00 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 10 kr

Billigst siden april: 8 kr hos Coop 365discount (uge 28)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Coop 365discount (7 af 16 uger med tilbud)

Lidl4 tilbud
VEL Opvaskemiddel 2 x 500 ml.
11,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
22 kr
VEL Opvaskemiddel 2 x 500 ml.
22,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
22 kr
BIO TEX Flydende vaskemiddel 2,4 L.
31,25 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
75 kr
BIO TEX Flydende vaskemiddel 2,4 L.
31,25 kr pr. liter
Gælder til lørdag
75 kr
Fleggaard2 tilbud
Vel Opvaskemiddel 750 ml. Flere varianter.
13,33 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
10 kr
Omo Vaskemiddel 2,5 l 50 vaske. Flere varianter. Max 6 fl. pr. kunde.
33,33 kr pr. stk
Gælder til tirsdag
100 kr
Calle1 tilbud
OMO Vaskemiddel 2,5 l. 5 l. flaske. Flere varianter.
20,00 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
200 kr
Dagli'Brugsen1 tilbud
Omo vaskemiddel eller Bamseline skyllemiddel Omo 700 ml/g. eller Bamseline 925 ml
21,62 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
20 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Føtex1 tilbud
Omo eller Bamseline 700 ml/700 g vaskemiddel eller 762-925 ml skyllemiddel. Flere varianter.
21,62 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
20 kr
Coop 365discount1 tilbud
Omo vaskemiddel eller Bamseline skyllemiddel* 10-14 vaske/925 ml.
23,78 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
22 kr
Typisk tilbudspris 20 kr (90 dage)
Løvbjerg2 tilbud
Illustration: vaskemiddel
A+ Crisp Winter Morning vaskemiddel
27,77 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
39,99 kr
Illustration: vaskemiddel
Biotex vaskemiddel
42,84 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
29,99 kr
Typisk tilbudspris 27,99 kr (90 dage)
Scandinavian Park1 tilbud
Dalli Flydende vaskemiddel, 100 VASKE
79,99 kr pr. liter
Gælder til onsdag
79,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Omo Vaskemiddel lige nu?

Der er 13 tilbud på Omo Vaskemiddel lige nu, i 8 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 10 kr.

Hvor mange kæder har Omo Vaskemiddel på tilbud?

8 kæder har Omo Vaskemiddel på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 11,00 kr pr. liter.

Samme vare hos