Sparekurven

Panda Lakrids på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 33,33 kr denne uge, i 3 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
3
kæder
33,33 kr
laveste pris
48,75 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 14,99 kr

Billigst siden april: 3 kr hos Coop 365discount (uge 32)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Calle (6 af 15 uger med tilbud)

Pøtzsch1 tilbud
Panda lakrids Soft & Fresh Licorice eller Licorice Mix Bøtte à 800 gram
48,75 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
39 kr
Scandinavian Park2 tilbud
GOTTI LAKRIDS 2 kg
50,00 kr pr. kg
Gælder til onsdag
99,99 kr
GOTTI LAKRIDS pose
58,32 kr pr. kg
Gælder til onsdag
34,99 kr
Calle1 tilbud
Panda Choco Lakrids 30-33 g. Flere varianter.
1010,00 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
33,33 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Panda Lakrids lige nu?

Der er 4 tilbud på Panda Lakrids lige nu, i 3 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 33,33 kr.

Hvor mange kæder har Panda Lakrids på tilbud?

3 kæder har Panda Lakrids på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 48,75 kr pr. kg.

Samme vare hos